pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dredy

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Witam.
Myślałam o zmianie fryzury na nowy rok i wymyśliłam, że dołem puszcze sobie 3-4 kolorowe dredy.
Widziałam zdjęcie super rozwiązania dla właśnie takiej fryzurki, ale nie mogę tego teraz znaleźć.
Może ktoś widział coś podobnego ?
Macie jakieś fotki takiej fryzury z ciekawym wykonaniem ?

Dla orientacji chodzi mi o coś takiego :http://www.photoblog.pl/afrostyl/197753 ... ztuki.html

Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nienienie, osobiście nie podoba mi się coś takiego ani trochę. Wyznaję zasadę, że jeśli dready, to na całej głowie z własnych włosów o naturalnym kolorze.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Już bardziej takie coś mi się podoba

http://www.photoblog.pl/afrostyl/546065 ... rwone.html

Te pojedyncze pstrokate dredy jakoś nie bardzo mi się widzą.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

chłopak z mojej klasy miał z własnych włosów i w naturalnym kolorze ale się ich pozbył i to był błąd- w cześniej się wyróżniał i wyglądał świetnie, teraz lepiej nie mówić :P moja przyjaciółka ma jednego dreda ale jak akurat nie pasuje i mam nadzieję że niedługo zniknie. ogólnie nie przepadam za dredami, choć u niektórych wyglądają całkiem całkiem.
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

Koleżanka sobie niedawno zrobiła. Wygląda naprawdę super. Ale u siebie ich nie widzę... ;) I kiedy sa zadbane to mi się u kogoś podobają.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Siebie samej sobie w dredach też nie wyobrażam, ale u innych mi nie przeszkadzają jeśli są zadbane oczywiście. Trochę roboty z ich pielęgnacją też pewnie jest.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie mam nic przeciwko dredom, ale sobie w życiu bym takich nie zrobiła. Nie mój styl, raczej.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Dready mi się podobają i to bardzo Wiadomo ze muszą być zadbane i nie każdemu pasują Jednak powinny one być zrobione z własnych włosów Sztucznym dreadom mówię nie Aczkolwiek warkoczyki bardzo mi się podobają ;)
Po zmianie własnej fryzury aktualnie mam jednego dreada.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Niektórym pasują dredy. Natomiast siebie w nich nie widzę ;P Mój brat cioteczny ma dredy i wygląda w nich świetnie (;
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Re: Dredy

Post autor: keep away »

Rose pisze:Podobają się Wam dredy?
Tak. ;)
Rose pisze:Całe włosy, czy może tylko pojedynczy dred?
Całe włosy.
Rose pisze:A może ktoś z Was ma dredy albo Wasi znajomi?
Nie. Kiedyś chciałam mieć dredy, ale za dużo z nimi pracy, a ja za leniwa jestem. ;D
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Ostatnio widziałam takiego pięknego pana z dredami aż za tyłek, widać było ze są zadbane.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Vein pisze:Ostatnio widziałam takiego pięknego pana z dredami aż za tyłek, widać było ze są zadbane.
Noo, ja też ostatnio często widuję takiego fajnego chłopaka z pięknymi dredami... :roll:
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Chciałam mieć, ale lubię eksperymentować z moimi włosami, więc pewnie po krótkim czasie by mi się znudziły i miałabym problem. Dlatego zastanawiam się na dokręceniu 3 z tyłu. :)
Greenstory
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-05-08, 14:05
Lokalizacja: Spod nieba

Post autor: Greenstory »

A ja planowałam we wrześniu przyjśc z dredami, to już postanowione, nawet wiem, kto mi zrobi :) . Ale podobno problemy z myciem są.
W żadnym wypadku nie popieram kolorowych, a jak już sztuczne, to raczej w naturalnych kolorach.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Greenstory pisze:A ja planowałam we wrześniu przyjśc z dredami, to już postanowione, nawet wiem, kto mi zrobi :) . Ale podobno problemy z myciem są.
W żadnym wypadku nie popieram kolorowych, a jak już sztuczne, to raczej w naturalnych kolorach.
Dready powinno się myć tak samo jak myło się wcześniej włosy. Jak sie myło codziennie to codziennie, jak co drugi dzień to co drugi dzień ale zapewniam ze po prostu nie ma takiej potrzeby aczkolwiek nie można z "nie myciem" przesadzać. Problem jest tylko na początku bo po prostu pojedyncze włoski wypadają z dreadów i trzeba je szydełkować. Potem jak już się zbiją to jest spokój.
A jeśli już robić dready to tylko z naturalnych włosów.
ODPOWIEDZ