pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kochanką być...

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Kasia
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2009-02-02, 22:58
Lokalizacja: From Your Dreams.

Post autor: Kasia »

Nie byłam w takim związku i nie chcę być. Jeśli chłopak jest z inna to musi ich coś łączyć, a co mi da zepsucie ich związku, nie poczuje sie lepiej . Postawmy sie na miejscu tamtej , to okropne, wiem bo kiedyś też tak miałam i wcale do śmiechu mi nie było.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Zależy po co to te kobiety to robią ..
Bo załóżmy , że facet nie jest szczęśliwym mężem i one chcą dać mu dom i miłość ..
Ale dla zwykłego pykanka to według mnie zwykłe dziwki
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Czasem jest się kochanką całkiem nieświadomie :/ Nigdy nie mów nigdy....
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Chodziło mi o takie , które na siłę ciągną żonatych ;)
Źle sprecyzowałam
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

SynSula pisze:Ale dla zwykłego pykanka to według mnie zwykłe dziwki
Dziwki biorą za to kasę albo dostają prezenty.
Może są to kobiety spragnione ciepła adoracji, namiętności.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Rose pisze:Czy byłyście kiedyś "kochankami"?
Byłam kochanką było to dosyć dawno gdy już byłam z Nicolasem to był początek naszego związku, wtedy poznałam takiego chłopaka, który też był w związku no i to tak samo z siebie wyszło że spotykaliśmy się "na boku", aczkolwiek już nic mnie z nim nie łączy i o tej całej sytuacji powiedziałam mojemu chłopakowi, który wściekł się, ale wybaczył mi bo sam też miał kogoś na boku, ale też już skończył tamto.
Rose pisze:Jakie to uczucie?
Duża dawka adrenaliny.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

nie byłam nigdy. i nie mam zamiaru .
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Zdarzyło się. Chociaż ja zdradzić bym nie potrafiła, a że facet nie jest wierny, to nie mój problem. Zabawić się można, wiązać z takim nie warto. Jakie to uczucie? Raczej normalne. Jeżeli się nie mam się zamiaru z nim wiązać, chwilowy romans, 'przelotna znajomość', to mam gdzieś kto jest jego dziewczyną. O wyrzutach sumienia raczej też nie ma mowy, gdyby takie coś u mnie występowało, nie brałabym się za takich facetów.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Ostatnio miałam podobną sytuację taki starszy koleś jak odeszłam z 1 zakładu co był tam kumplem często mnie widywał,mówił jakaż ja piękna,czarujaca,obmacywał,całował (publicznie) a po kilku dniach się dowiedziałam ,że ma żonę .Teraz próbóję go unikać,głupie to uczucie:(bo wiedziałam,że mną sie tylko zabawia.I nie tylko zależy od kobiet ,że one specjalnie rozwalaja rodziny to ich mężowie tego chcą(o to proszą).
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Fioletowa:*Fotografk pisze:Ostatnio miałam podobną sytuację taki starszy koleś jak odeszłam z 1 zakładu co był tam kumplem często mnie widywał,mówił jakaż ja piękna,czarujaca,obmacywał,całował (publicznie) a po kilku dniach się dowiedziałam ,że ma żonę .Teraz próbóję go unikać,głupie to uczucie:(bo wiedziałam,że mną sie tylko zabawia.I nie tylko zależy od kobiet ,że one specjalnie rozwalaja rodziny to ich mężowie tego chcą(o to proszą).
Dokładnie o to wcześniej mi chodziło Tylko jak taka sprawa wyjdzie na jaw to oczywiście kobieta jest najgorsza bo wpie* się w czyjeś małżeństwo i oczywiście nie ma nic do powiedzenia bo od razu jest tą złą i najgorszą :/
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nigdy nie byłam w takiej sytuacji.
Czy związałabym się z kimś zajętym? Nie. Bo po pierwsze, skoro facet ot tak chce zdradzić swoją dziewczynę, czy tam Boże uchowaj - żonę, nie uważam, żeby był dla mnie kimś odpowiednim. Nie potrafiłabym takiemu typowi zaufać. A po drugie, nie pchałabym się w taki związek z świadomością, że ta zdradzana wiele wycierpi. I po trzecie, nie chcę być 'tą drugą'. Brr.
blablabla
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-10-22, 15:10

Post autor: blablabla »

nie umówiłabym się nigdy z takim.
bo wiem ze tą drugą by to bolało gdyż sama będąc z chlopakiem okolo 2 miesiecy zostalam zdradzona. chcialo mu się a ja mu nie dałam więc szukał jakiejś łatwej i znalazł. przyznał mi sie sam do tego ale strasznie bolało.
wiec teraz nawet jesli chodzi o calowanie itp. nie umialabym tego zrobic z zajetym kolesiem.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Spotykałam się kiedyś z facetem, który był z inną. U mnie to w ogóle była dziwna sytuacja, bo On był jednocześnie moim byłym. Ich związek nie był idealny, chyba oboje zdradzali się nawzajem, ale wiem, że jej w jakiś sposób bardzo zależało. Miałam poczucie winy i wyobrażałam sobie jak czułabym się gdybym była na miejscu tej dziewczyny. Czułam się czasami perfidnie i co gorsze zaczęłam angażować się w ten związek. Zakończyło się samo, gdy On poszedł na studia do innego miasta (jest 2 lata starszy). Kolegujemy się, lecz zawsze pozostanie między nami jakaś 'chemia'.

Swoją drogą nigdy bym nie wybaczyła facetowi, który miałby romans z inną. Może jednorazowy skok w bok jeszcze byłabym w stanie, ale zaangażowanie emocjonalne nigdy.
Martysia
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-23, 14:13

Post autor: Martysia »

Uważam że zdrada jest czymś złym - a dziewczyna która się spotyka z kimś takim nie robi wiele złego, ona kieruje się swoimi emocjami - więc dlaczego ma brać pod uwagę uczucia obcej kobiety?
Facet jest winny, to on robi błąd, rani swoją kobietę....
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Nie chce tu uzywac wulgarnych slow, ale kobieta ktora bierze sie za zonatego faceta, jest pozbawiona dla mnie wszelkiej moralnosci
ODPOWIEDZ