pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fałszywi przyjaciele

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Niestety trafiłam na jedną taką. To było okropne, cały czas mnie 'obrabiała', jak się później dowiedziałam. Teraz mam 3 przyjaciółki, chociaż tylko jedną z nich mogę nazwać tą prawdziwą...
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Tak. Wszyscy moi 'przyjaciele' z gimnazjum okazali się ch*** warci. Jedna zniszczyła mi reputację, druga rozwaliła zaufanie między mną, a moimi rodzicami. Od tamtego momentu nie lubię się zwierzać ani otwierać przed nikim.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Dużo razy się na kimś zawiodłam.
Niestety.
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

No tak po 12 -stu latach miałam przyjemność taką.. nie wierze w coś takiego jak przyjaźń.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

A ja wierzę. Mam przyjaciółkę, znamy się jakieś 5 lat. NAsza przyjaźń przeżyła chyba już wszystko. Odległość, kilkumiesięczny brak kontaktu, obie mamy zupełnie różne charaktery. Czasem mnie urytuje cholernie i mam ochotę jej pr***ebać, ale to jest tak, jak z powietrzem. W upalne dni narzekasz, że jest zbyt ciężkie i nie możesz oddychać, a mimo to nie da się bez niego żyć, bo to jest jakiś czynnik umożliwiający nam życie. Tak samo jest z moją przyjaciółką.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

tak niestety tak i to nie raz.!
:/
az szkoda o tym gadac .. . . :?
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

niestety trafiłam na taką jedną laskę ;(
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Eh zdarzały się takie przypadki Ale tak to jest jak mieszka się na najgorszym osiedlu i walczy o swoją pozycję. Dobrze ze takie sprawy mam już za sobą.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Taka jedna to mi niby przez całe życie mówiła, że się przyjażnimy atak naprawdę to mnie wykorzystywała dlatego ,że myślała jeżeli jestem chora to i głupia dowiedziałam się o tym z czasem.Ona jest żałosna nadal myśli ,że jestem na jej posyłki ale jak kiedys chciałam by wyszła ze mną się przejść i pogadać olała mnie albo jak się umawiałyśmy to se 5 min przed spotkaniem niby na trening wyłaziła s..a .
mario88
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-11-08, 23:11

Post autor: mario88 »

Tak natrafiłem na takich przyjaciol,ze dwoch mam takich,ktorzy mnie krzywdza,wypieraja sie ,nie ufam im oni mnie. :|

[ Dodano: 2009-11-09, 18:14 ]
Poznalem kiedys przyjaciela,bylismy razem przyjaciolmi i nadal jestesmy przyjaciolmi ale poznaje nie raz przyjaciol,ktorzy sa falszywi.Ale nie zawsze znajduje takich ludzi,nie raz trafiaja mi sie naprawde symaptyczni przyjaciele i serdeczni przyjaciele ale czy przyjazn istnieje,zaistni?Niekiedy sie rozpada przyjazn po jakims czasie anieraz nie rozpada sie przyjazn,bo trzeba pielegnowac jak milosc tak przyjazn.,Mam przyjaciol ale malo bo reszta okazala sie falszywa przyjazn ale czesciowo mam i nie strace.
misiekkrk
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-11-13, 14:09

Post autor: misiekkrk »

Nie ma prawdziwych przyjaciol ... przynajmniej wsrod nastolatkow... przyjazn midzy chlopakami ?? polega na chodzeniu na piwo przyjazn ?? (dla towarzystwa) ma miedzy babami ?? kloca sie szybciej niz sie godza ... jedna obgaduje druga za plecami trzeciej ;/;/ wszystko polega na interesie i tyle ... zobaczcie na przyjazn znajomych waszych rodzicow a swoje przyjaznie ... :!: :!: :!: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

misiekkrk pisze:Nie ma prawdziwych przyjaciol ... przynajmniej wsrod nastolatkow... przyjazn midzy chlopakami ?? polega na chodzeniu na piwo przyjazn ?? (dla towarzystwa) ma miedzy babami ?? kloca sie szybciej niz sie godza ... jedna obgaduje druga za plecami trzeciej ;/;/ wszystko polega na interesie i tyle ... zobaczcie na przyjazn znajomych waszych rodzicow a swoje przyjaznie ...
Bzdura, bzdura.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Tak, trafiłam w gimnazjum na jedną fałszywą przyjaciółkę. Myślałam, że to będzie prawdziwa przyjaźń i próbowałam o nią dbać. Niestety za późno zorientowałam się, że z tego nic nie wyjdzie i że powinnam sobie odpuścić. Dziewczyna, którą uważałam za przyjaciółkę była po prostu fałszywa, wredna i zapatrzona w siebie. Nawet nie zauważyła, kiedy się od niej odwróciłam. Znienawidziłam ją do tego stopnia, że nie mówię jej nawet "cześć", kiedy ją spotkam. Żałuję, że wcześniej się nie opamiętałam i nie zauważyłam jak ona się zachowuje w stosunku do mnie. Ale było, minęło. Następnym razem nie popełnię tego samego błędu.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Trafiłam. Niestety parę razy i całkiem niedawno przekonałam się, że znowu się to powtórzyło. 'Przyjaciółka' była ze mną od podstawówki, dobrze się rozumiałyśmy. Od jakiegoś czasu dziwnie się zachowywała, bardzo dziwnie. Pogadałyśmy sobie i okazało się, że nie pasuje jej, że mam chłopaka. Kazała mi wybierać. Nie wiem co o tym sądzić, ale chyba to koniec jakiegokolwiek zadawania się z nią. :?
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Już się parę razy na takich przejechałam.
ODPOWIEDZ