pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Oszczędzanie

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Jestem raczej mało oszczędna.
Jak coś mi się spodoba, to muszę to kupić.
No ale zdarza się, że odkładam sobie pieniądze, na coś zbieram. Ale to rzadko.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Coś tam jest odłożone, ale żebym było super oszczędna, to nie.
Jak coś muszę mieć, to muszę i już :>
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ostatnio całkiem nieźle mi to wychodzi, ponieważ zbieram na lustrzankę, jednak już powoli tracę cierpliwość i trochę tych odłożonych pieniędzy wydałam.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

mi wszystki pieniądze jakie dostaje takie grubsze zabiera mam żebym kupiła sobie coś przydatnego za to, bo tak wszystko wydam na jakieś słodycze, fajki itp
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Jedną z najlepszych metod oszczędzania jest moim zdaniem inwestycja w lokaty - mimo, że obecnie oprocentowanie nie jest zbyt wysokie jest to o wiele opłacalne niż trzymanie ich w domu ... Tutaj jasno o tym napisali jaką lokatę najlepiej jest wybrać - na stronie znajduje się najbardziej dokładne porównanie lokat dostępnych obecnie na rynku.
mokika87
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-11-28, 15:26

Post autor: mokika87 »

Ja staram się być oszczędna bo muszę się utrzymać w mieszkaniu bez rodziców ale jak coś potrzebuję z kosmetyków czy ubioru to sobie kupię.
Spiti
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-12-02, 08:48
Lokalizacja: sopot

Post autor: Spiti »

Raczej nie zaliczę siebie do osób oszczędnych. Na studiach potrafiłam przeżyć miesiąc za kilkaset złotych, ale teraz gdy już pracuję, wydaję całą pensję do pierwszego, czasami na różne głupoty :oops:
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Hmmm to zależy , ze mną różnie bywa ... Jeśli mam uzbierać kasę na prezent dla kogoś to potrafię uzbierać sporą sumę nie wydając przez ten czas na nic dla siebie , ale jeśli nie ma jakiejś okazji i nie muszę zbierać to przeważnie wydaję na pierdoły a potem czasami żałuję bo mogłam kupić sobie coś fajnego : D
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja niedawno trochę zaoszczędziłem na prezentach na gwiazdkę ;) Tutaj: http://centrum-broni.pl/ jest sporo promocji na fajne militaria tak więc polecam sobie zajrzeć.
parol89
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-12-23, 09:28

Post autor: parol89 »

Różnie to bywa :) staram się mieć jakieś oszczędności ale gdy potrzebuje to biorę i wydaję :)
wilkins
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-07, 09:31

Post autor: wilkins »

Ja staram się oszczędzać i odkładać część pieniędzy, którymi dysponuje, ale zazwyczaj większość i tak wydaje :D
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Można żyć oszczędnie,bo takie mamy czasy, ale żeby odkładać,trzeba jeszcze mieć co Konta w Banku,lokaty itp - są tylko dla tych bogatych,biedak żyje z dnia na dzień i cieszy się z każdego przeżytego dnia.Każdy by chętnie odląadał,żeby tylko miał co.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Moim zdaniem warto jest oszczędzać ale chciałbym Wam doradzić abyście nie trzymali wszystkich pieniędzy w jednej walucie albo kilku. Dzięki temu Wasze oszczędności będą mniej wrażliwe na wahania rynku.
Na tej stronie znajduje się dobre zestawienie ofert poszczególnych banków w zakresie spreadu walutowego euro. Obecnie nie jest dobry czas na zakup waluty tak więc osobiście poczekałbym trochę i dopiero wtedy zdecydował się na zakup.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Jakie waluty? człowieku - ludzie na chleb nie mają normalnych złotówek,a Ty wyjeżdżasz z walutami. Obcą walutę może mieć tylko ten kto ma worek pieniędzy.
Dzisiaj każdy, albo prawie każdy zanim wyda złotówkę obraca ją po kilka razy w palcach,to jak ci ludzie mają oszczędzać i z czego?
arturloo
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-08-07, 08:12

Post autor: arturloo »

raczej na razie wydaje szybko pieniądze ale zamierzam to zmienić, muszę zacząć odkładać na czarną godzinę i tak zrobię
ODPOWIEDZ