pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Niezapomniane prezenty

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Niezapomniane prezenty

Post autor: Empatia »

Dostaliście kiedyś jakiś niezapomniany prezent? Albo taki, który darzycie ogromnym sentymentem?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Mam mnóstwo takich prezentów.
- książka "Ania z Zielonego Wzgórza" - prezent od mamy, bez okazji.
- każda kolejna część sagi o Ani - prezenty od rodziców, na urodziny albo bez okazji.
- książka "Spotkamy się pod drzewem ombu" - prezent od rodziców na Gwiazdkę. Najwspanialszy ! Książkę mama odkupiła od kuzynki, bo zakończono już jej wydawanie i nie ma jej w księgarniach ;/
- świecznik z pięknymi świecuszkami - prezent imieninowy od mojej przyjaciółki
- wazon - prześliczny, prezent imieninowy od kolejnej przyjaciółki,
Wszystkie prezenty darzę wielkim sentymentem ;)
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nigdy nie dostałam takiego prezentu. chociaż jeden darzę sentymentem. prezent od mojego byłego.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Kiedyś byliśmy na wycieczce w Zakopanem. Mój były też tam był. Poszłam do sklepu muzycznego, gdzie pracował były basista KSU (mojego fav zespołu wtedy). Byłam tak zaaferowana, że zapomniałam autografu. Kiedy pożaliłam się byłemu, że - iesu! - spotkać kolesia z KSU i nie wziąć autografu - głupia ja, głupia! - mój były zapytał jaki to dokładnie sklep, wrócił się i załatwił mi plakat ze specjalną dedykacją dla mnie. Do tej pory go mam. Darzę ogromnym sentymentem.

Od przyjaciółki dostałam natomiast antyramę ze zdjęciami. Wszelkie nasze spotkania, popijawy, nawet załatwiła zdjęcia z gimnazjum. Również darzę ogromnym sentymentem.

I jeszcze róża od byłego. Kupił mi bez okazji, jak byliśmy w Krakowie, a ja zachwycałam się każdą napotkaną różą.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

1. Duża piękna porcelanowa lalka od brata. Dał mi ją chyba kilka lat temu, zawsze jak na nią patrzę to mi Go przypomina. Uwielbiam ją.
2. Gorący Kubek Knorr xD Tylko dlatego, że dostałam go od świetnej koleżanki ze szpitala z rechabilitacji xd
3. I jeszcze 4 ogromne pluszaki, również od brata, które bardzo lubię i jestem do nich przywiązana.
4. Album ze zdjęciami i opisami do nich od siostry.
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

Dostałem kiedyś w podstawówce na mikołajki latarke z bazaru :P Kolege trafiłem mandarynką jeszcze na tej samej lekcji :P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Po pierwsze, żywy prezent - papużkę. Ogromny sentyment, radość i w ogóle wszystko co najlepsze. Po drugie, maskotka. Po trzecie, laurka od pewnego małego brzdąca, który specjalnie dla mnie napisał całe zdanie.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Takim prezentem jest duży misiek którego dostałam w dzieciństwie od brata gdy wrócił z Kolonii. Miś od byłego. Płyta ulubionego zespołu od rodziców. Własnoręcznie wyhaftowany obrazek od babci, i łóżeczko dla lalek zrobione przez dziadka który już nie żyje, ma ono kilkanaście lat i nie potrafię się z nim rozstać.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie zapomniane? Uroczy album z moich i (już) byłej przyjaciółki 18-nastki.
Śpiewająca figurka psa do tego ruchoma a co robi można się domyśleć (+18).
Serce na łańcuszek od chłopaka.
Obrączka przyjaźni z Lidką. 8)
I ukochany Miś (przytulanka) od przyjaciela, gdy na stałe wyjeżdżał z kraju.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Mój to bilet na Terchovsky Budzogan, festiwal na którym grała wielka czwórka <3 :oops:
Ostatnio zmieniony 2010-12-11, 18:17 przez NAwiedzonA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

- album ze zdjęciami z moją przyjaciółką i mną
- płyta z moimi wszystkimi ulubionymi piosenkami od chłopaka (teraz od eks)
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Destroy pisze:- album ze zdjęciami z moją przyjaciółką i mną
Ale nie album, tylko na płycie.
No, takich prezentów było wiele, ale w sumie przychodzi mi do głowy jeden. Krzyżyk, który dostałam od mamy na bierzmowanie i nigdy go nie zdejmuję... a jak raz zdjęłam czułam się okropnie i niepewnie.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Mam sentyment do każdego prezentu - nieważne czy dostałam go z jakiejś okazji, czy bez, szczególnie jeśli dostaję go od ważnej dla mnie osoby. Dlatego u mnie w pokoju można znaleźć wiele pierdółek, których nie mam serca wyrzucić. Trzymam je w takim swoim pudełeczku, a na górnej półce pełno pluszaków od kogoś.
trzymam nawet pudełka/torebki/wstążki w jakie prezent był opakowany. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kotnie Bejbe
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2011-01-04, 23:49

Post autor: Kotnie Bejbe »

Dostałem wczoraj zdjęcie z kolonii, przerobione w paincie na świąteczne. Wszyscy w przebraniach. Z dedykacją z tyłu...aż mi się ciepło na sercu zrobiło.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

akwarium z rybką które dostałam na 18-stkę.Szkoda, że rybka nie przeżyła.
ODPOWIEDZ