pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Horrory

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Nienawidzę "horrorów", w których krew leje się co chwilę. I czego tu się bać? Krwi?
O wiele lepsze są związane ze zjawiskami paranormalnymi :).
Jakie najlepsze? Hmm, nie wiem, zbyt dużo ich było.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Dobry horror to taki, który działa na psychikę.
Nienawidzę "horrorów", w których krew leje się co chwilę. I czego tu się bać? Krwi?
Zgadzam się.
Awatar użytkownika
normalnaa.
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2010-10-10, 10:37

Post autor: normalnaa. »

Uwielbiam horrory i dosyć często je oglądam ze znajomymi.
Nie mam jakiś ulubionych, a przynajmniej jak na razie sobie takich nie przypominam.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Lubię horrory, ale tylko takie, w których jest mnóstwo krwi, flaków na wierzchu i w ogóle ręka noga mózg na ścianie. Nienawidzę paranormalnych, bo niestety mam zbyt bujną wyobraźnię.
Awatar użytkownika
Devilka
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2012-01-09, 18:01
Lokalizacja: dokądś

Post autor: Devilka »

Horrory? o tak, najlepiej oglądane o czwartej na ranem przy burzy z piorunami :D
A tak już na serio, to lubię, ale tylko takie które naprawdę trzymają w napięciu,najlepiej krwawe, chociaż jestem cholernie przerażona :) ale nienawidzę pseudohorrorów, w których" ręka noga, mózg na ścianie" ale absolutnie nic sie nie dzieje-wtedy to mordęga, oglądać taki horror...
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Może odkurzę temat. Dla mnei najmocniejsze horrory to te, które pozwalają wyobraźni działać. I oczywiście całość buduje grozę, napięcie. Przykładem dla mnie jest np Krąg. Wersja japońska:) Dawno nie nie było chyba żadnej porządnej produkcji, a szkoda. Jeśli się mylę to mnie poprawcie, z chęcią coś obejrze:D
enator
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-24, 14:50

Post autor: enator »

Poweros a widziałeś Egzorcyzmy Emily Rose ? Jak nie to Ci polecam :)
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

A jakieś nowe horrory godne polecenia? Coś w ogóle wyszło ostatnio fajnego?
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Zaraz będzie wchodzić Carrie na podstawie książki Kinga. :) To może być fajny horror. a przynajmniej mi się spodobało po trailerze, bo książki nie znam.
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

Ja też książki nie czytałam, ale oglądałam "starą" wersję Carrie i na prawdę bardzo dobry horror.Ciekawe jaka będzie nowa ekranizacja???:)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Nie czytałam książki, ale zwiastun bardzo dobry. Film chętnie bym obejrzała :D
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Aleksandra pisze:Ja też książki nie czytałam, ale oglądałam "starą" wersję Carrie i na prawdę bardzo dobry horror.Ciekawe jaka będzie nowa ekranizacja???:)

Też oglądałam tą pierwszą ekranizację. :) To mnie zainteresowaliście, lubię oglądać horrory w kinie :D
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Egzorcyzmy widziałem :) O Carrie słyszałem, tej starej wersji. Widziałem na podstawie Kinga parę filmów i nie powiem, świetne kino. Może na to...
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Mnie ciekawi sama relacja matki fanatyczki religijnej i obłąkanej córki z mocami telekinezy. Sam zwiastun pokazuje, że to może być niezła intryga.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

No to ciekawe. W ogóle zastanawiam się, czy faktycznie istnieją ludzie o takich paranormalnych zdolnościach. Niektórzy potrafią przewidywać przyszłość, inni mają sny prorocze to nawet by mnie nie zdziwiło jakby ktoś potrafił przenosić rzeczy myślami :P
ODPOWIEDZ