pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Samoopalacze

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Od czasu wypadku, nie używam.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie używam. Jakoś tak nigdy nie widziałam takiej potrzeby, żeby to stosować. Jak już to wolę się poopalać naturalnie.
No i nigdy nie wiadomo. Posmaruję się, a kolejnego ranka będę wyglądać jak jakiś potwór... Ale jak ten żółty stworek z reklamy Danio :roll:
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

selene pisze:No i nigdy nie wiadomo. Posmaruję się, a kolejnego ranka będę wyglądać jak jakiś potwór...
Dokładnie. Ja też nie ufam takim rzeczom ;P
Więc nie używam samoopalaczy.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Samoopalacz niekoniecznie ale balsam brązujący czasem używam Mam jeden sprawdzony po którym efekty sa niesamowite Skóra swietnie wyglada, naturalnie i nie ma żadnych zacieków co zdarza sie przy innych i samoopalaczach. NA pewno jest to lepsze niż solarium
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

redi_gyal pisze:Mam jeden sprawdzony po którym efekty sa niesamowite Skóra swietnie wyglada, naturalnie i nie ma żadnych zacieków co zdarza sie przy innych i samoopalaczach.
może zdradzisz nam nazwę tego cuda ? :roll:
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

używam i jestem zadowolona :P
choć wolalabym pujsc na solarium bo o tym samoopalaczu to ciagle zapominam :P
Awatar użytkownika
alagadula
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-12-01, 16:09

Post autor: alagadula »

kiedyś używałam, w sumie to nie wiem dlaczego teraz nie, ładnie to wyglądało trzeba tylko naprawde ładnie rozsmarować krem, żeby nie było zacieków, no i później dokładnie ręce umyć
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Kiedyś używałam balsamów brązujących, ale rzadko kiedy da się je rozprowadzić w tak dokładny sposób żeby nie było ich w ogóle widać. Plus jest taki, że nie mają negatywnego wpływu na skórę tak jak np. dzieje się to w solarium. Teraz to mi się nawet nie chce bawić się takimi specyfikami, więc zimą jestem raczej blada a latem korzystam z naturalnego słońca.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Nie używam,ponieważ nie lubię.Kiedyś balsam brązujący Sopot z ziaji teraz praktycznie żadny.Nigdy nie doszłam do perfekcji na tyle,aby równomiernie go rozłożyć bądź pozbyć się plam z rąk :)
kawka
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-06-22, 10:38

Post autor: kawka »

A ja używam balsamu samoopalającego pat&rub. Nie pozostawia smug, mimo że wcale perfekcyjnie równo go nie nakładam. "Opalenizna" bardzo naturalna. Sam preparat ładnie pachnie, ma fajny dozownik dzięki czemu nie opaćkam wszystkiego dookoła.
planistka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-12, 12:52

Post autor: planistka »

Kawka po przeczytaniu twojego postu poszperałam trochę w necie, bo o pat&rub jeszcze nie słyszałam, a szukam naprawdę dobrego samoopalacza. Pod koniec maja ślubuję, a solarium odpada, mam skórę naczyniową, twarz i nogi to masakra, nie wolno mi. Kiedys tez miałam balsam z Ziaji, ale byłam jakaś taka żółtawa i chyba nie bardzo dokładnie go rozprowadziłam. Było widać że to samoopalacz. To co ty stosujesz to dość droga rzecz,ale poczytałam że w 100% ekologiczny więc cena jest zrozumiała. Podpowiedziałam siostrze bo jest w ciąży i wie że z kosmetykami musi uważać. Będzieme obie testowac , dam znac o wynikach :-)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Nie, kiedyś może raz albo dwa się posmarowałam, ale nie lubię takiego czegoś. Często zostają brzydlkie plamy jeśli ktos nie umie tego dokładnie rozsmarować, wolę naturalną opaleniznę
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Zdarzyło mi się użyć- raz, przed sylwestrem. Nie miałam problemów z żadnymi plamami, wystarczy dokładnie się nasmarować i nie przesadzać z ilością, a po nasmarowaniu umyć dokładnie dłonie.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

planistka pisze:Kiedys tez miałam balsam z Ziaji, ale byłam jakaś taka żółtawa i chyba nie bardzo dokładnie go rozprowadziłam.
też miałam ten balsam i to prawda, że cera nie była opalona, tylko bardziej taka właśnie żółtawa. Więc tego balsamu nie polecam. Poza tym po jego zastosowaniu zrobiły mi się zacieki w niektórych miejscach ;/
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Nigdy nie używałam żadnych samoopalaczy.
Mam dość ciemną karnację i nie czuję takiej potrzeby.
ODPOWIEDZ