pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Najseksowniejsza część ciała mężczyzny .

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

najseksowniejsza część ciała: hmm...uwielbiam nagie męskie plecy :D lekki zarost też mnie pociąga
aniat151 pisze:Chociaż dla mnie najbardziej seksowny w mężczyźnie jest umysł, inteligencja.
a to swoją drogą, nie umiałabym być z kimś, nawet niewiadomo jak pięknym i przystojnym gdyby nie miał nic ciekawego do powiedzenia, albo byłby narcystyczny i zadufany w sobie
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Dłonie i ramiona hm..
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

aniat151 piszesz o inteligentnym i mądrym życiowo, a ja uważam że to dużego związku ze sobą nie ma, bo czasami ci mądrzy życiowo prawią takie morały, że to się zaczyna robić nudne, monotonne, a w końcu czujesz się jak uczennica a powoli jak ktoś gorszy, a inteligentny nieprzeciętnie mężczyzna to jest naprawdę ktoś, nie raz miałam tak, że facet przeciętny z wyglądu zaczął mi się podobać, bo jego umysł być tak pociągający i to jest chyba rzeczywiście najbardziej seksowna część "ciała" mężczyzny ;) Niemal wszystko jest zależne od umysłu i ja uważam że bycie atrakcyjnym czy pociągającym w oczach innych i swoich też, więc przede wszystkim inteligentny i zadbany mężczyzna, bo te typowe "ciasteczka", które świecą opalenizną i kolczykami nuudzą. Nawet jeśli są inteligentne, ciężko znaleźć coś ciekawego w ich wyglądzie jak większość z nich jest taka oklepana. A inteligenty facet z jednocześnie charakterystycznym/ciekawym wyglądem(ale nie ciasteczkowym) to jest to.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

hmm nie przyczepiajmy się za bardzo do tego inteligencji i umysłu. Może i poniekąd są one seksowne, ale jak dla mnie to bardziej intrygujące niż same w sobie wzbudzające pewne zainteresowanie niejako seksualne. To raczej dość normalne, że zwracamy duża uwagę na to jak facet się wypowiada, co przedstawia swoją osobą. Przeważnie nie patrzymy na same cechy wyglądu.
Ale wydaję mi się, że w temacie chodzi bardziej o to co nas w mężczyźnie podnieca, na widok czego robi nam się gorąco.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Dłonie, włosy, oczy, usta.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Yhm... Część ciała? Głowa. Łącznie z zawartością ;d.
Włosy, oczy - no twarz.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Usta, plecy, klatka piersiowa, tyłek. mrr.. ;D
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

oczy, usta, lekki zarost, dłonie, brzuch, klata, tyłek, ramiona, o matko żeby facet był seksowny nie decyduje poszczególna część tylko całość :roll:
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

mózg, jeżeli potrafi go używać.
zwracam uwagę na oczy i dłonie, nie pogardzę też zgrabnymi pośladkami. ważne też, żeby nie miał mięśnia piwnego;] jak wyżej dziewczyny podkreślały dwudniowy zarost, jest niezwykle pociągający;] i włosy bez żelu, o tak !
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Zdecydowanie oczy.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ostatnio, bo za oknem zrobiło się gorąco, widuje coraz więcej mężczyzn, w krótkich spodenkach i zawsze spojrzę na łydki *.*
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Rose pisze:Ostatnio, bo za oknem zrobiło się gorąco, widuje coraz więcej mężczyzn, w krótkich spodenkach
Ostatnio podobnego widziałam, tyle że miał strasznie zarośnięte i białe nogi aż biło to po oczach do tego w sandałach. Chociaż niektórzy mają fajne nogi i łydki.
Jednak bardziej mnie pociąga fakt, że zaczął się sezon bez górnego ubrania a jak ma co taki jeszcze pokazać, mmm ;P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

M. pisze:Jednak bardziej mnie pociąga fakt, że zaczął się sezon bez górnego ubrania
Tak tak tak! Żeberka! :roll:
Awatar użytkownika
Ängie
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2010-06-10, 19:31

Post autor: Ängie »

Plecy, kark, ramiona, mrrrr.
I zarost, musi być. Chociaż to nie jest część ciała. ; )
Awatar użytkownika
Schizofrenia.
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-04-19, 15:48
Lokalizacja: z krańca świata ;D

Post autor: Schizofrenia. »

jak dla mnie oczy
ODPOWIEDZ