pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pro-ana

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Pro-ana to dla mnie głupota ..
Czytałam parę stron internetowych o tym ..
Dekalog już poraża
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

ewcia9494 pisze:jak można propagować taką chudość?! Przecież takie osoby wyglądają okropnie...
a najgorsze jest, ze później nastolatki czerpią z tego wzór do naśladowania...
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Post autor: Buziaczek »

idioci to promują, idioci w to wierzą. jak dla mnie jest to choroba psychiczna, bo te "pro ana" są obleśne, wychudzone. Po za tym co daje taka dieta? figurę? zawroty głowy, omdlenia itp. no i oczywiście wystające kości
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Anoreksja to bardzo ciężka choroba , ale pamiętajmy o tym że chorujący na nią sami zgotowali sobie taki los .
Kampania popierająca anoreksje ? Idiotyzm !
Ciekawi mnie jak można zgotować sobie samym ten los ?
Nie można specjalnie zachorować na żadne zaburzenia ed.

Pro ana ma swoje źródło w głębokiej naiwności oraz niewiedzy.Niedostrzeganie tego co niosą za sobą zaburzenia odżywiania."Ślepy prowadzi ślepego".
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Zajrzalam do neta i jestem przerazona tym co ludzie wypisuja, Dekalog,40 zasad ,kuzwa jak oszukiwac,jak udawac,ze sie je itd itd.
Jedna wielka bzdura.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

slow ma rację. Nie można twierdzić, że anorektyczki same 'zgotowały sobie taki los'. To wszystko związane jest z psychiką, brakami w dzieciństwie, nieodpowiednim wzorcom... To jest choroba. Uważam, że mówienie 'choruje, bo tak chciał' jest naprawdę nieodpowiednie.
Pro-ana?
Dajmy spokój. Brak słów normalnie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Uważam, ze nie powinno sie krytykować takich osów tylko wręcz przeciwnie pomagać im w wyjściu z tej choroby.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

uniqex33 pisze:pomagać im w wyjściu z tej choroby.
Pomagać w wyjściu, otóż to.
A kampanie pro-ana bynajmniej w tym nie pomagają.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

selene pisze:A kampanie pro-ana bynajmniej w tym nie pomagają.
wiem, chodzi mi o to, ze trzeba pomagać anorektyczką, ale często jest tak, ze są one krytykowane przez ludzi zamiast wspierne
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Wiem o co ci chodzi ;d.
Tak się uczepiłam twojej myśli, by dodać słówko o pro-ana.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Kolejna idiotyczna ideologia. Przecież to ciężka choroba o podłożu psychicznym powinno organizować coś odwrotnego jakoś celu takiej pojąc nie potrafię i stanowczo jestem jej przeciwna.
Moja już eks przyjaciółka taką wyznają, chcę wyglądać chudo, bo sądzi że to rozwiąże jej problemy. Nie wiem, nie rozumie takiego toku myślenia może zbyt duży wpływ mediów, który kreuję wychudzone dziewczyny. I zaczyna mnie przeraża fakt, że chuda dziewczyna mówi, że jej facet podczas gdy jedli pizze powiedział jej, żeby tyle już nie jadła a teraz coraz bardziej "ginie" w oczach.
Przecież większość facetów woli, gdy dziewczyna ma więcej ciała.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Jak niema za co złapać to dobrze nie jest.

Można, nawet trzeba o siebie dbać, ale dążyć do ideału to kretynizm. Na pewno chce się coś osiągnąć w taki sposób by być fajną niunią, ale na dłuższą metę oraz wliczając inne aspekty to na pewno kretynizm. Patyków nie brakuje, więc można zmarnować sobie życie. Trudno zostać modelką. Całą ta ideologia to chore forsowanie tempa na szczyty sławy, może ktoś tak lubi.. ale przyznać trzeba, że nie którzy ludzie są wręcz stworzeni do tego.

[ Dodano: 2010-03-31, 12:20 ]
selene pisze:A kampanie pro-ana bynajmniej w tym nie pomagają.
Tak z ciekawości zapytam. Czy ta "pro-ana" to to kampania jest? Czy tylko taki termin na określenie tego zjawiska?
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Cyklon pisze:Tak z ciekawości zapytam. Czy ta "pro-ana" to to kampania jest? Czy tylko taki termin na określenie tego zjawiska?
pro ana nie jest kampanią w ścisłym tego słowa znaczeniu,ponieważ jest ona nielegalna.
Jest jednakże wiele kampanii przeciwko pro anie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Cyklon pisze:Czy ta "pro-ana" to to kampania jest?
pro-ana to "promowanie" anoreksji. Możesz wpisać sobie w google "pro-ana blog.onet.pl" i wyskoczy Ci pełno blogów dziewczyn z tą chorobą.
ODPOWIEDZ