pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Facebook

Sieć...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

E, mam już dość długo i dalej nie pojmuję zachwytu nad tym portalem.

Ograniczam się do akceptowania zaproszeń.
Awatar użytkownika
Koral
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-02-25, 16:58

Post autor: Koral »

walcze z uzależnieniem:P
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Post autor: anuta »

Facebook uzależnia m.in. dzięki konkursom. Chyba na żadnym innym portalu nie ma tak wielu konkursów co właśnie tam. Dziś znalazłem konkurs Heyah - można wygrać Nokię C3 za złożenie życzeń w aplikacji konkursowej na ich profilu :d Widziałem również konkurs, w którym mogę wygrać weekend dla dwojga. Trzeba tylko bacznie obserwować co pojawia się na tablicy :d
samuell
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-03-17, 14:43

Post autor: samuell »

Ja biorę udział w takich konkursach, jak ten urodzinowy Heyah, ale nie czuję się z tego powodu uzależniony od Facebooka ;) Traktuję to jak darmowy sposób zdobycia smartfona.
penciarz
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2011-03-17, 17:58

Post autor: penciarz »

A ja przyznam, że bardzo często zaglądam na facebooka, ale jakoś mocno mnie to nie rusza :P Co do konkursu Heyah to widziałem, że cieszy się niezłą popularnością. Takiego ruchu tam się akurat nie spodziewałem, a życzeń wciąż przybywa. Ciekawe do kogo powędrują te Nokie.. czuć rywalizację :P
nowoczesny
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-04-12, 00:08

Post autor: nowoczesny »

Chyba jako jedna z nielicznych osób nie posiadam swojego profilu na facebook-u. Oczywiście w celu porównania z innymi tego typu portalami społecznościowymi, założyłem sobie konto u nich, ale nie na długo. Myślę, że jest to może portal o dużych możliwościach, ale chyba raczej skierowanych w kierunku firm, które mogą się tam promować.
Awatar użytkownika
Barbiee
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2011-04-08, 13:15

Post autor: Barbiee »

mam konto ,bardzo lubię ten portal,dużo lepszy niż nk
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Facebook nigdy nie wyzwalał we mnie jakiś szczególnych emocji i powoli zaczyna mnie już nudzić. A i bardzo rozśmiesza mnie jak ktoś pisze tam elaboraty, na temat tego, co akurat w danej chwili robi, jak bardzo jest zajęty itp.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Nie mam facebooka. Pewnie wg niektórych nie istnieję. Nie rozumiem, co jest w nim tak fajnego. Ot, zwykły portal zabierający czas. Ledwo się do nk przyzwyczaiłam :roll:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Strasznie chciałam wziąć udział w głosowaniu na mojego faworyta w programie Must Be The Music i niejako byłam zmuszona do tego aby założyć sobie konto na facebooku. Jednak używam go tylko i wyłącznie do głosowania.
penciarz
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2011-03-17, 17:58

Post autor: penciarz »

Ja tam czasem wchodzę też tylko i wyłącznie dla konkursów, bo tych jest coraz więcej. Heyah zaraz po konkursie urodzinowym zorganizowała drugi w którym też można było wygrać telefony i gadżety Heyah. Warto czasem wejść i zobaczyć czy akurat coś się nie dzieje.. nagrody jak widać chodzą piechotą :P
Awatar użytkownika
lukaso
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2010-10-09, 13:06

Post autor: lukaso »

Normalnie już wszędzie piszecie o tym konkursie Hayah. Ja tam wchodzę ale nie dla konkursów. Poza tym próbowałem w wielu i wcale nie jest tak łatwo wygrywać. A fejs przydatny do kontaktu i tyle.
evelyn
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2011-12-01, 16:45

Post autor: evelyn »

Ja z Facebooka korzystam prywatnie, ale dobrym konkursem nie pogardzę ;)
Hihi, a tak piszecie o tej Heyah a oni teraz mają nowy konkurs gdzie rozdają bilety do kina ;) http://www.facebook.com/Heyah?sk=app_217205988352671
Awatar użytkownika
mathew17
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2011-11-29, 17:58

Post autor: mathew17 »

Mnie ten portal rozwala tylko pod jednym względem, mianowicie związków itp...
Dla mnie to jest bardzo bardzo bez sensu, pisanie sobie jakiś wyznań na "tablicy"... żenada. ;D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A jednak, facebook trochę mnie wciągnął, ale w żaden sposób nie czuję się uzależniona. Jest dla mnie bardzo łatwym sposobem na komunikację z ludźmi z klasy.
ODPOWIEDZ