pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Matura

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Matura

Post autor: maadzia13 »

Witam ;) Jedni maturę mają już za sobą, inni niestety jeszcze nie... No właśnie, więc co zamierzacie zdawać i na jakim poziomie? Jak się przygotowujecie do tego egzaminu? A ci co mają już to za sobą, jak się przygotowywali? Co zdawaliście? Zadowoleni z wyników? ;)
Może macie jakieś rady dla przyszłych maturzystów? :mrgreen:
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

maadzia13 pisze:co zamierzacie zdawać i na jakim poziomie
Geografia, angielski no i polski wszystko na podstawowym, wątpię czy dałabym rade pójść na rozszerzony mając jeszcze egzamin zawodowy ;p
maadzia13 pisze:Jak się przygotowujecie do tego egzaminu?
Konsultacje, zbieranie materiałów, zbiory zadań itp, i oczywiście praca własna ;)
Mam szczęście, bo jestem ostatnim rocznikiem, który nie załapie się na maturę z matematyki ;d patrząc na to z boku, matura to zdobycie co najmniej 30% (jak ktoś nie ma większych ambicji czy zdolności) i ma się ją zdaną porównaniu z zawodowym gdzie trzeba 75% to dość mało ;d
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja zamierzam zdawać geografie, niemiecki, myślałam jeszcze o chemii ale nie wiem na jakim poziomie, oczywiście matme i egzamin zawodowy :/
Hanka21
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-01-20, 14:51

Post autor: Hanka21 »

Matura z matematyki ;D Moim zdaniem jak żle wypadnie matura próbna to może odwołają
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Oby odwołali :|
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

NAwiedzonA pisze:Oby odwołali :|
Raczej nie ma szans. Po prostu ta matura będzie łatwiejsza niż zwykła podstawka z matmy ;)
Rogik
-#
-#
Posty: 123
Rejestracja: 2009-02-15, 08:34

Post autor: Rogik »

Hehe ;) Ja chcę (obowiązkowe: matma - podstawa; polski - podstawa; niemiecki - rozszerzony) hipa albo wos podstawa i gera rozszerzony

A matura z matmy dla naszego rocznika będzie na pewno ;/ (Gdyby nie to zdawałbym to jako dodatkowy i no problem :D)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Planuję:
Polski
Wos
Historia sztuki
Matematyka
Angielski
Niemiecki
Historia(?)
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

matma, polski i angielski na podstawowym
i dodatkowo biologia(chciałabym na podstawowym, ale to zależy jaki poziom będzie wymagany w uczelni do której będę zmierzać:)) i geografia(rozszerzona).
Jak narazie nie przygotowuję się. Dopiero zacznę:) I w tym tygodniu profesor robi mojej klasie próbną maturę z anglika (a jestem dopiero w pierwszej klasie). Ale cieszy mnie to, przynajmniej zobaczę na co mnie stać:)
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Matma: podstawowy
Polski: rozszerzony
Angielski: podstawowy
Chemia: rozszerzony
Biologia: rozszerzony
Miotła.
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2009-02-20, 19:11

Post autor: Miotła. »

Ja zdaję polski rozszerzony, niemiecki i wos na podstawie. Cholernie nie chce mi się uczyć:) Najbardziej WOSu. Tutaj mam takie zaległości, ze głowa mała. Ale najbardziej zależy mi na dobrym wyniku z niemieckiego i polskiego bo liczą mi się na studiach:)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Bu. pisze: w tym tygodniu profesor robi mojej klasie próbną maturę z anglika (a jestem dopiero w pierwszej klasie).
Widzę, że nie tylko moja anglistka ma obsesje. Też jestem w 1kl. i wprowadziła nam już repetytoria rozszerzone, które inne klasy zaczynają dopiero w połowie 2klasy...
Miotła.
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2009-02-20, 19:11

Post autor: Miotła. »

Potem będziecie mieli mniej do roboty:)
Ja w poprzednich latach narzekałam na polonistkę, która nas zadręczała różnego rodzaju czytaniami ze zrozumieniem, jak to się ładnie nazywa "typu maturalnego". A cieszyłam się jak nie miałam któregoś z kolei wosu.
A teraz jak piszemy próbne matury, to z polskiego nasza klasa wypada najlepiej na tle szkoły. A z dzięki temu, że nie miałam Wosu muszę zakuwać:/ Wszystko się docenia po czasie.
Rogik
-#
-#
Posty: 123
Rejestracja: 2009-02-15, 08:34

Post autor: Rogik »

Jak chciałbym zdawać

matmę - podstawy
polski-podstawy
niemiecki-rozszerzenie
gegra-rozszerzenie
historia-podstawa

to czy jest jakiś ciekawy kierunek studiów na który można by iść??
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Germanistyka? ;>
A gdybyś dorzucił WOS to turystyka chyba...
ODPOWIEDZ