pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gotujący mężczyzna ?

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Znam, nie mam.
Ale kocham jak mężczyzna gotuje, może dlatego, że ja sama nie potrafię. Mój przyszły mąż będzie musiał gotować, bo inaczej umrzemy z głodu w domu.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Podobno najlepszymi kucharzami są mężczyźni.
Znam. Mój partner musi umieć gotować.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Znam kilku. Koledzy lubią się przechwalać, czego to nie ugotowali, szkoda że nie miałam jeszcze okazji spróbować ;)

Gotujący mężczyzna to według mnie skarb dla dziewczyny. Zwłaszcza, że panowie mają talent do gotowania, tylko zazwyczaj nie chce im się tego robić ^^
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Potrafię gotować, zresztą w sumie od paru lat to ja sobie zwykle robię jedzenie, bo ani siostrze, ani cioci się nie chce. Więc ja to robię. Jak gotuję? Podobno dobrze, chodź dla mnie jest to przeciętne. Ale ja się nauczę lepiej :D.
Lilian
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2011-12-18, 20:28

Post autor: Lilian »

To fajne kiedy męzczyzna gotuje takie inne ,aczykolwiek przejadło by się gdyby robił to codziennie ;)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Okiem faceta:P
Jak facet ugotuje cokolwiek to wszyscy się cieszą więc motywacji nie brakuje ale to jest trochę też głupie bo kobiet się pod tym względem nie docenia bo niby jest to dla nich naturalne i dlatego jak facet zrobi kotleta to się go ogłasza kulinarnym bożyszczem.
A właśnie- większość facetów z tych co w ogóle gotuje (a jest nas małooo:P) ma świra na punkcie mięsa.
Albo robi tylko spaghetti (jak ja na początku:P).
Myślę jednak, że mamy takie same predyspozycje żeby gotować co kobiety. I też uważam, że to siara jak facet nie potrafi usmażyć jajecznicy czy ugotować prostej zupy. No naprawdę jak przez miesiąc nie będzie miał dziewczyny to będzie musiał wrócić do mamusi/babci albo paść z głodu.:P
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

W moim rodzinnym domu zawsze gotował tata. Teraz także u mnie w domu gotuje mój Facet. Znam wiele, świetnie gotujących mężczyzn. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że jest ich więcej niż kobiet. :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mój brat gotuje rewelacyjnie Nie znam drugiej osoby co by gotowała tak dobrze Śmiem stwierdzić ze w niektórych daniach przebija moją mamę :P
Co do mojego mężczyzny to narazie się uczy ale dobrze mu idzie Czasem potrafi mnie zadziwić :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Oj...gotujący mężczyzna to cudowna sprawa. Chciałabym być z takowym!
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Mój facet bardzo dużo czasu spędza przy garach, gotujemy mniej więcej na zmianę, raz on, raz ja, a inspiracje czerpiemy z blogów, takich jak http://www.kuchniaonline.pl/patelnia-ka ... najdziemy/
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Post autor: benekk »

Potrafię co nieco ugotować, a nawet upiec ciasto, moją specjalnością jest taka https://www.kamis.pl/przepisy/ciasta-desery-napoje/babka-majonezowa-z-kakao babka majonezowa a robi się ją bardzo łatwo i jest przepyszna!
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Gotujący mężczyzna ?

Post autor: MasaF »

Kurcze to coś dziwnego, że facet gotuje? Ja bardzo lubię spędzać czas w kuchni i robić dobre rzeczy :D Szczególnie teraz w nowej kuchni gdzie wszsytkie sprzęty i garnki jeszcze pachną nowością :P
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: Gotujący mężczyzna ?

Post autor: rrrosalita »

zazdraszczam. Ja dopero remontuje kuchnie ,ale sprzęt juz kolekcjonuję
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Gotujący mężczyzna ?

Post autor: MasaF »

rrrosalita pisze: 2018-11-17, 19:46 zazdraszczam. Ja dopero remontuje kuchnie ,ale sprzęt juz kolekcjonuję
Tylko niech na kolekcjonowaniu się nie skończy :P Ze sprzętu trzeba korzystać - szczególnie jak się ma coś ciekawego w zanadrzu ^^
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: Gotujący mężczyzna ?

Post autor: rrrosalita »

Taaa!:D Staram się znaleźć cos ciekawego. W jakich potrawach się specjalizujesz?
ODPOWIEDZ