pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Księża

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

maadzia13 pisze:a robią jak robią. ale to już ich sprawa, to oni odpowiedzą za to przed Bogiem.
No właśnie. Szkoda, że tyle księży naucza i daje Nam "kazania" na temat życia w czystości, a sami postępują nie lepiej.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

80 % księży ma na boku kobiete.
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Barbie pisze:80 % księży ma na boku kobiete.
w 100 % się z Tobą zgadzam. Kiedyś nawet spotkałem swojego księdza obściskującego się z inną...
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Mój katecheta to się w ogóle nie kryje z tym, że z jego "gosposią" łączy go coś więcej, a jej syn, który także mieszka na plebani jest także jego synem...
Nie wiem jak to nazwać, ale wielu księży po prostu mija się z powołaniem.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Ja wsumie nie dziwię się im bo genetralnie to mają takie same potrzeby sexualne jak my i chcąc czy nie chcąc muszą je jakoś zaspokajać a najlepszym lekarstwem na to jest właśnie KOBIETA.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Skoro nie mogą wytrzymać bez kobiety, to po co idą na księży?

Żadnego zdania na ich temat praktycznie nie mam, bo i kontaktu z nimi nie mam.
Za to mój kuzyn jest księdzem i wspaniale pełni swoją posługę ;)
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Niki pisze:Skoro nie mogą wytrzymać bez kobiety, to po co idą na księży?
Pochopnie podjęli decyzję o kapłaństwie, nie przemyśleli swojej decyzji i można by tak jeszcze długo wymieniać.
Niki pisze:Za to mój kuzyn jest księdzem i wspaniale pełni swoją posługę
Od jak dawna jest księdzem?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Barbie pisze:Pochopnie podjęli decyzję o kapłaństwie, nie przemyśleli swojej decyzji i można by tak jeszcze długo wymieniać.
Ale tego nie należy usprawiedliwać.
Barbie pisze:Od jak dawna jest księdzem?

Już ponad 10 lat ;)
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Niki pisze:Ale tego nie należy usprawiedliwać.
No nie należy, ale najczęściej taka jest prawda i nic z tym nie zrobimy.
Niki pisze:Już ponad 10 lat
Sporo ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Większość księży chodzi do burdeli lub mają kogoś innego, inni z tym się kryją inny nie za bardzo. Choćby mój proboszcz ile razy znajomi widzieli go w pobliskim domu publicznym. Nikt z tego nie robi afery, nie wiem sama boją się go zresztą mało mnie to obchodzi. Katecheta mojej koleżanki zrobił dziecko pewnej kobiecie kuria wywaliła go tylko z rangi proboszcza. Takich przypadków jest tysiące. Niektórzy księża idą do seminarium ze względu na kasę, niektórzy z powodu nieudanych związków itp. ale są tacy którzy idą z powołania i Bóg stoi dla nich na pierwszym miejscu.
Chociaż znam kilku wspaniałych duchownych, jeszcze w KSMie kiedy jeździłam na turnusy zobaczyłam jak ksiądz potrafi pokazać Ci, czym jest wiara i Bóg całkowicie inaczej niż kazania niektórych księży w Kościele.
Bez sakramentu kapłaństwa nasza wiara by nie przetrwała. Każdy kapłan jest człowiekiem i popełnia błędy. I każdy ksiądz jest po prostu inny.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

M., też znam księdza, którego kuria wywaliła z parafi i po tym całym incydencie zrezygnował z kapłaństwa.
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Barbie, myślę, że wytłumaczenie, że pochopnie podjęli decyzję o kapłaństwie nie jest zbyt trafne. Zanim zostali wyświęceni na kapłanów, kilka lat uczyli się w seminarium, mieli mnóstwo spotkań i innych okazji, które dały im możliwość przemyślenia, czy taką drogę wybrać. I w ciągu tego czasu mogą jeszcze zrezygnować i normalnie założyć rodzinę.

Nie jest też tak, że wszyscy faceci potrzebują kobiety, bo są księża, którzy do końca życia wytrwali w celibacie. Czyli jednak tak można. A niektórzy tego nie wytrzymują.

Mam znajomego księdza, którego traktuję jak bardzo bliską osobę i chociaż nie jest moją rodziną, mówię na niego wujek:) I śmiało mogę powiedzieć, że jest księdzem z powołania:)
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

29ala92 pisze:bo są księża, którzy do końca życia wytrwali w celibaci
Tak są tacy, ale jest ich coraz mniej w dzisiejszych czasach.
29ala92 pisze:I śmiało mogę powiedzieć, że jest księdzem z powołania:)
Mam przyjaciela księdza, który też jest dla mnie kimś bliskim i też jest kapłanem z powołania :) więc jest kilka wyjątków.
MrsFlower
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-08-30, 15:45

Post autor: MrsFlower »

Nie szanuje ksiezy, poniewaz:

Kilku ksiezy w mojej okolcy zostalo przylapanych na molestowaniu dzieci, a ostatnio sie dowiedzialam, ze ksiadz ktory mnie uczyl w gimnazjum, ktory zawsze udawal swietego, zawsze potepial nas uczniow za to co robimy m.in przegladal nasze zdjecia na nk potem je drukowal a pozniej wzywal do siebie na rozmowy. Chodzilo glownie o zdjecia z uzywkami lub pocalunkami (Moja kolezanka miala z nim awanture, wzywal jej matke nawet do siebie na rozmowe). On wykorzytsal moja przyjaciolke, ktora sie w nim zakochala, zaproponowal jej spotkanie zdala od cwywilizacje, najgorsze jest to, ze zrobili bez zabezpieczen. Facet ma 31 lat a ona 16 :/ Potem juz sie do niej nie odzywal, na dodatek oklamal ja, ze nie wyjezdza z miasta.
Jeszcze jednym powodem jest to, ze ksiadz ktory mnie spowiadal(jak robilam pierwsze piatki, wspomnialam o tym w innym temacie) nie zrozumial tego, ze bylam w ciezkiej dla mnie sytuacji i nie moglam przyjsc na spowiedz przyznaczona dla mlodziezy, skrecilam kostke, pol dnia w przychodni. Nie podpisal mi indeksu mimo przyszlam na nastepny dzien. Pochodze z malego miasteczka. W moim miescie ksieza maja nawet osobna slae w szpitalach jak cos im jest.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Niektórzy księża mogą być straszni, ale są i tacy, którzy są w porządku
ODPOWIEDZ