pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gotowce

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

jeśli chodzi o ściąganie to na prawie każdym przedmiocie od początku szkoły, taka już jestem - leniwa
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

prawie zawsze robię ściagi, ale korzystam rzadko ;)
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nigdy mi się nie zdarzyło .
U nas jedna dziewczyna tak zrobiła to nauczycielka chciała na policję dzwonić o fałszowanie dokumentów.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

SynSula pisze:U nas jedna dziewczyna tak zrobiła to nauczycielka chciała na policję dzwonić o fałszowanie dokumentów.
:shock: na policję?!?! to juz lekka przsada :?
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

na pewnych przedmiotach zawsze ściągam. na historię mam zawsze opracowany cały dział, potrzebne zagadnienia i niektóre opisowe problemy.
podobnie jest z fizyką.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

ewcia9494 pisze:
SynSula pisze:U nas jedna dziewczyna tak zrobiła to nauczycielka chciała na policję dzwonić o fałszowanie dokumentów.
:shock: na policję?!?! to juz lekka przsada :?
Dlaczego ?
Ciotka tej dziewczyny jest nauczycielka w innej szkole i miała wszystkie sprawdziany przekserowane.
Ja jakbym miała taką okazję to bym się nauczyła z tego co ma być a nie przynosiła skserowany gotowiec na sprawdzian.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Na normalne, zapowiedziane sprawdziany, nie, bo nigdy nam nie mówią, co będzie. Na poprawy - jak najbardziej, ponieważ zwykle jest to samo. W klasie najgorzej lecieliśmy sobie z nauczycielem fizyki - sprawdzian, może dwie (?) pozytywne oceny, szybka kserówka (ewentualnie zdjęcia robione telefonem), w domu na kartkę i gotowe.
gostek1994
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-21, 05:17

Post autor: gostek1994 »

czy podłożyliście kiedyś gotowy sprawdzian/kartkówkę ? ;>

nie, uzywalem sciag ale nigdy nie podkladalem gotowych sprawdzianow czy kartkowek bo nigdy nie wiedzialem jakie beda do konca pytania
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

no dobra przyznaje bez bicia że się czasem zdarza jakiś gotowiec z równoległej klasy lub uchowany po siostrze, wiem wiem to takie niemoralne... :oops:
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jak dotąd nigdy nie korzystałam z gotowców. Już chyba wolę ściągi. Których zresztą wolę nie używać ;p. Generalnie trzymam się zasady, że uczę się dla siebie i stawiam na uczciwość. Co nie znaczy, że nie robię wyjątków :roll: .
ODPOWIEDZ