pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Marzenia z dzieciństwa

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Marzenia z dzieciństwa

Post autor: Lina »

Każdy z nas jako dziecko mówił kiom one będzie, jedni chcieli być księżniczką, piosenkarką, modelką itp. Teraz to możemy się śmiać z naszych dziecięcych marzeń ale niektóre realizować. Więc jakie marzenia mieliście jako dzieci?? Czy nadal o tym marzycie czy już dawno zapomnieliście?? A może zamierzacie je zrealizować?? xD

Ja jako dziecko zawsze chciałam być piosenkarką, jako dziecko biegałam po całym domu i śpiewałam a rodzice zawsze bili mi brawo. Z biegiem czasu kiedy robiłam się wyższa i mądrzejsza, zupełnie o tym zapomniałam a za to inne rzeczy mnie fascynowały i podobały a o marzenia z dzieciństwa całkowicie zapomniałam i nawet nie ciągnie mnie do tego xD
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Może to dziwne, ale jak byłam mała to chciałam polecieć w kosmos, albo zostać mechanikiem samochodowym.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ja chciałam być weterynarzem, zbierałam wszystkie zwierzęta i leczyłam, na swój dziecinny sposób. Różnie się to kończyło :roll:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Kiedyś chciałam być strażaczką (?) i gasić pożary;]
Ale zawsze też bawiłam się w nauczycielkę, miałam dziennik, a moje siostry były uczennicami. Zakładałam wtedy buty na obcasie mojej mamy, a kącik w moim pokoju był pokojem nauczycielskim ;] Mam nadzieję, że spełnię to marzenie i za kilka lat będę uczyła w szkole =)
Niki moja siostra była podobna do Ciebie. Tzn. do tej pory chce być weterynarzem. Zawsze przynosiła najróżniejsze zwierzaki, dokarmiała je itd. I nazywała się "Królową zwierząt" =)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Właśni, ja tez chciałam być Weterynarzem, z resztą kim ja nie chciałam wtedy być. Nawet raz z kuzynka założyłyśmy własny gotycki zespół xD To były czasy :D
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Piosenkarką też chciałam być ^^ Dezodorant służył za mikrofon, a wymyślane słowa miały brzmieć jak język angielski:)
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

Tez chciałam być piosenkarką, jednak nie zostałam obdarzona ani głosem, ani słuchem (do śpiewania oczywiście).
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

a ja chciałam pracować w sklepie... mięsnym xDD
nie wiem czemu :P
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Gdzieś pisałam już to, ale jako mała dziewczynka zawsze chciałam być jakiś czarnym charakterem zwalczać zło świata, czarować itp. Marzyło mi się jeszcze zostań właścicielką wielkiego sklepu z zabawkami i słodyczami o kosmosie też marzyło mi się ;]
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja chciałam pracować w sklepie spożywczym, bo myślałam, że będę mogła do oporu jeść słodycze ;) Oczywiście za nie nie płacąc xD
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Rose pisze:Kiedyś chciałam być strażaczką (?) i gasić pożary;]
Jak mój brat xD

a co do mnie. To ja zawsze chciałam być bogata, nic nie robiąc. xP
W gimnazjum etap na chirurgię, ze względu na dobre oceny z biologi.

A teraz? Teraz się modlę, żeby dożyć jutra. :)
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Lina pisze:Ja jako dziecko zawsze chciałam być piosenkarką, jako dziecko biegałam po całym domu i śpiewałam a rodzice zawsze bili mi brawo.
ja chciałem być piosenkarzem! xD tylko że na mój śpiew nikt zbyt entuzjastycznie nie reagował więc zrezygnowałem ;DD
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

ja najpierw miałam etap typu 'będę księżniczką' ale z powodu deficytu książąt na białych koniach w wieku 6 lat porzuciłam tą drogę i postawiłam na muzykę, a że gdy śpiewałam wszyscy chcąc jeszcze przez choć kilka najbliższych lat cieszyć się w miarę sprawnym słuchem opuszczali dom dosyć szybko pożegnałam się z karierą muzyczną :roll:
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Moje upodobania zmieniały się mniej więcej co miesiąc :P
najpierw chciałam być nauczycielką w przedszkolu,bo wizja całodziennej zabawy z dzieciakami fascynowała mnie xd
jak zobaczyłam ładnego pieska chciałam od razu byc weterynarzem, a gdy poszłam z mamą do fryzjera chciałam założyć swój własny salon ^^
Awatar użytkownika
Kotnie Bejbe
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2011-01-04, 23:49

Post autor: Kotnie Bejbe »

Jako dziecko, bardzo brałem przykład z dziadka. Chciałem zostać policjantem. Pamiętam jak mówiłem co chwile, że chcę iść do wojska i bardzo zabiegałem o wszelkie pistolety na kulki, lub zabawki w tym stylu. Miałem jedną lalkę, ogoliłem ją na łyso i zrobiłem z niej żołnierza. : D"


Ale to było dawno i nie prawda.
ODPOWIEDZ