pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Stara miłość nie rdzewieję?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Stara miłość nie rdzewieję?

Post autor: kashmira »

Jest w tym coś prawdy? Macie sentyment do dawnych miłości? Są takie wyjątki w waszym życiu?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

"Stara miłość nie rdzewieje"...Hmmm, kiedyś była to miłość, teraz pozostało wspomnienie wszystkich tamtych chwil kiedy to dostawałam palpitacji serca, gdy Go widziałam, Jego uroczy śmiech podczas rozmów...Oczywiście sentyment został i chyba zawsze będzie. Teraz, gdy ktoś zastąpił Jego miejsce w moim sercu, to i tak gdy Go widzę czuję pewne, nie wiem jak to nazwać, ukłucie? To co do Niego czułam, a była to prawdziwa miłość ulotniło się, ale wspomnienia i sentyment pozostał.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ciężko mi powiedzieć, bo w moim życiu jest tylko jedna miłość i to cały czas jak na razie, ale na przykładzie moich koleżanek wydaje mi się, to to prawdę. Po ich zachowaniu widać, że nadal coś do byłych czują a nawet czasem słychać nutę zazdrości w ich głosie, jak tamci są z innymi dziewczynami. jaby nie było ta osoba kiedyś była im bliska i kochana a miłość to niezwykłe uczucie xD
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

Nie wiem co o tym myśleć. Ja do byłego chłopaka nadal coś czuję, chociaż on raczej nie miał problemu z zapomnieniem o tym co nas łączyło. Możliwe, ze jego uczucie nie było szczere.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

tak to prawda. to wszytsko się gdzieś w sercu przechowuje...
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Byłego chłopaka to najchętniej bym w tyłek kopnęła . Tak nie lubię tego człowieka , jest żałosny . Co dopiero pałać do niego takim uczuciem jak pół roku temu ! Ta miłość zardzewiała i to już na dobre .
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Coś jest w tym powiedzeniu. Człowiek zbiera w głowie wspomnienia i może właśnie one powodują że kiedy widzimy swojego byłego, to czujemy jakby ukłucie w sercu.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

psychiczna pisze:to czujemy jakby ukłucie w sercu.
Szczególnie kiedy ma kogoś innego. Wiadomo, że kiedyś z tą osobą wiązały się mocne uczucia i jakaś cześć nas będzie o tym pamiętać.
Osobiście nie trzymam się już takich sentymentów. Skończyło się a prawdziwa miłość się nie kończy.
Awatar użytkownika
4-listnaKoniczyna
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-05, 23:01

Post autor: 4-listnaKoniczyna »

Podpisuję się pod tym stwierdzeniem obiema rękoma. Zawsze mam jakiś sentyment do dawnych "zakochań" bo o miłościach mowy być nie mogło. Do dziś motyle w brzuchu są widząc ich na ulicy:) i tak będzie do końca już pewnie.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Hm. Wydaje mi się, że coś w tym jest- stara miłość nie rdzewieje. Zawsze zostaje jakiś ślad po ukochanej osobie. Może troszkę rdzy podłapie, ale na pewno nie zardzewieje do końca ;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

moim zdaniem rdzewieje ....
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Moim zdaniem nie rdzewieje, nawet jeśli się już danej osoby nie kocha to i tak sentyment pozostaje. Ja osobiście mam straszną słabość do byłego. Miłość to nie jest, w żadnym wypadku, ale nadal nie potrafię mu niczego odmówić i tak mi się zawsze humor poprawia jak go widzę. Może to ze względu na wspólne wspomnienia.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

To co do Niego czułam, a była to prawdziwa miłość ulotniło się, ale wspomnienia i sentyment pozostał.
Moje słowa sprzed miesiąca...

Kilka dni temu spotkam ową osobę...Rozmowa, śmiech, żarty...Wszystko powróciło, wracają wspomnienia. I znowu wciąż widzę Jego uśmiech, wydatne kości policzkowe, niebieskie, świecące oczy ;] Sama nie wiem co o tym myśleć, ale wiem, że każdy "głębszy" kontakt z Nim będzie przypominał mi przeszłość i uczucie jakim Go darzyłam...
Awatar użytkownika
4-listnaKoniczyna
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-05, 23:01

Post autor: 4-listnaKoniczyna »

Rose pisze:Kilka dni temu spotkam ową osobę...Rozmowa, śmiech, żarty...Wszystko powróciło, wracają wspomnienia. I znowu wciąż widzę Jego uśmiech, wydatne kości policzkowe, niebieskie, świecące oczy ;] Sama nie wiem co o tym myśleć, ale wiem, że każdy "głębszy" kontakt z Nim będzie przypominał mi przeszłość i uczucie jakim Go darzyłam.
ja też niestety tak mam. Ale np raczej nie rozmawiamy ze sobą. To m oże właśnie i lepiej.

Ale najlepiej pasuje stwierdzenie co z oczu to i z serca. Bo kiedy nie widzę to nie pamiętam aż tak bardzo.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

4-listnaKoniczyna pisze:Bo kiedy nie widzę to nie pamiętam aż tak bardzo.
To fajnie masz. Bo mi się co jakiś czas przewijają wszystkie co fajniejsze momenty. Taka powtórka z całego związku.
ODPOWIEDZ