pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co dzieję się z nami po śmierci?

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Awatar użytkownika
RoZp
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-06-04, 21:49

Post autor: RoZp »

Ja osobiście wierzę w to wszystko.
Chyba każdy słyszał o św. Faustynie , ona widziała niebo.
Przyszła do kościoła i ujrzała modlących się apostołów , twarz Jezusa w Hostii.
Awatar użytkownika
Kasia
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2009-02-02, 22:58
Lokalizacja: From Your Dreams.

Post autor: Kasia »

Po śmierci jest Sąd Szczegółowy nad twoim życiem i tym jaki byłeś,a poźniej Sąd Ostateczny nad cała ludzkością. Nie potrafię sobie tego wyobrazić ,ani nikt nie może udowodnić ze tak jest , ale tak głosi nasza religia.
''Błogosławieni , którzy nie widzieli a uwierzyli'':)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Ani niebo, ani piekło. Reinkarnacja.
Awatar użytkownika
Kasia
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2009-02-02, 22:58
Lokalizacja: From Your Dreams.

Post autor: Kasia »

psychiczna pisze:Ani niebo, ani piekło. Reinkarnacja.
No tak, ale to nie według wiary katolickiej raczej.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

A kto powiedział, że jestem katoliczką? ;)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Game over.
Nie wierzę w jakiekolwiek życie po śmierci. Może to mało pocieszające, ale, cóż nie dla mnie te wszystkie bajery z niebem, piekłem, czy nirwaną.
Awatar użytkownika
Kasia
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2009-02-02, 22:58
Lokalizacja: From Your Dreams.

Post autor: Kasia »

psychiczna pisze:A kto powiedział, że jestem katoliczką? ;)
No chyba że tak:) Ale to też tylko według przekonania danej religi, nie kazdy sie z tym zgodzi;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

yel. pisze:Nie wierzę w jakiekolwiek życie po śmierci.
Ja również.........
Awatar użytkownika
Igniis
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-26, 20:01

Post autor: Igniis »

Szczerze mówiąc nie wierzę ,że będzie niebo piekło lub czyściec do Sądu Ostatecznego. Ja to najnormalniej w życiu wiem. Jestem katoliczką i uważam ,że historia o reinkarnacji jest bardzo wygodna ,bo nie jest ważne co zrobisz w "tym" życiu i tak będziesz żył drugi raz, i następny i następny. W takim razie niech ci co w to wierzą trzymają kciuki ,żeby Hitler nie przypomniał sobie kim był poprzednio.xD
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Kasia pisze:Ale to też tylko według przekonania danej religi, nie kazdy sie z tym zgodzi;)
Albo przekonań ateisty.
Igniis pisze:Jestem katoliczką i uważam ,że historia o reinkarnacji jest bardzo wygodna ,bo nie jest ważne co zrobisz w "tym" życiu i tak będziesz żył drugi raz, i następny i następny.
To normalne że dla katolików reinkarnacja to obłęd. Ksieżom łatwiej sprzedawać ludziom bajki o niebie i piekle, bo to sprawia, że są posłuszni.
Awatar użytkownika
reds
-#
-#
Posty: 96
Rejestracja: 2009-07-28, 12:24

Post autor: reds »

Jeżeli jesteś katolikiem to po śmierci czeka Cię niebo, piekło albo czyściec w zależności jak postępowałeś?/łaś. Czy na pewno?
Tak jestem katolikiem i po śmierci lądujemy w kostnicy a później w dole zwanym potocznie grób. Czy będzie piekło czy niebo to nie wiem, nie sprawdzałem jeszcze.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Jak sprawdzę to wam powiem ;)
Awatar użytkownika
Igniis
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-26, 20:01

Post autor: Igniis »

psychiczna pisze:To normalne że dla katolików reinkarnacja to obłęd. Ksieżom łatwiej sprzedawać ludziom bajki o niebie i piekle, bo to sprawia, że są posłuszni.
Niekoniecznie wiesz... Ludzie w dziesiejszych czsach wcale nie są posłuszni (no pomijając panie typu "kocham ks. Rydzyka) Znam wiele "katolików" ,którym zdarza się mówić ,że w "poprzednim życiu to ja byłme blebleble..." co ewidentnie świadczy o tym że na kazaniach śpią. Wiec nie bój się inwazja księży każących uwierzyć w piekło i niebo nikomu nie grozixD
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Igniis pisze: Znam wiele "katolików" ,którym zdarza się mówić ,że w "poprzednim życiu to ja byłme blebleble..."
Sama napisałaś katolików w cudzysłowie, także to mówi samo za siebie, że katolikami z krwi i kości nie są. A ja mam na myśli prawdziwych katolików.
Awatar użytkownika
Igniis
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-26, 20:01

Post autor: Igniis »

Po pierwsze to prawdziwymi katolikami nie tak łatwo jest manipulować ,bo są to ludzi którzy mają swój rozum.
Po drugie takich ludzi jest raczej mało i zwykle o wiele bardziej cenią swoje sumienie niź duchownego ,bo wiedzą ,że księża to tylko i wyłącznie ludzie...
ODPOWIEDZ