pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ex Twojego/Twojej partnera/;partnerki

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Ex Twojego/Twojej partnera/;partnerki

Post autor: Rose »

Czasami byli partnerzy Naszych obecnych sympatii stanowią nie lada problem. Czy mieliście jakieś problemy z byłymi dziewczynami Waszych chłopaków, albo chłopakami Waszych dziewczyn? A może Wasi partnerzy się z nimi przyjaźnią...?
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Ogólnie miałam gdzieś byłe, ale ogólnie.. Mój były chłopak lubił chyba mnie denerwować i utrzymał z nimi kontakty, które po pewnym czasie zaczęły mnie irytować. Jednak to dobrze świadczy jak chłopak czy dziewczyna mają dobre kontakty z byłymi, bo gdyby prowadzili wojny byłoby gorzej. Jeśli to przyjaźń i po oby stronach wygasła jednocześnie miłość to nie mam nic przeciwko, jeśli nie, ewentualnie walczę o "swoje" albo mam gdzieś chłopaka który będąc ze mną wzdycha do byłej.
eSka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-14, 22:55

Post autor: eSka »

Ja tam nigdy nie miałam kłopotów z przyswojeniem przeszłości mojego partnera :)
wiem prawie wszystko o ich związku :) normalnie o tym rozmawiamy :)
tak samo jak on wie o moich związkach :)

Nigdy nie było z tym problemu :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Mój bardzo przeżył swoje rozstanie z byłą, dlatego trudniej było mi go "zdobyć", pomimo, że od tego czasu minął ponad rok.
Mieszkamy dość daleko od siebie, dlatego nie znam tak bardzo jego okolic, a tym bardziej ludzi tam mieszkających. Nic nie wiem o tej dziewczynie, nic więcej oprócz imienia i wieku...On nie lubi o tym rozmawiać, ja nie chce pytać, ale z drugiej strony chciałabym wiedzieć jak wyglądała i jak wyglądał ich (2letni!) związek...Wiem, dlaczego się rozstali, z jej winy (on nie wybaczył...) Na początku naszej znajomości, kiedy byliśmy tylko kolegami, i rozmawialiśmy o naszych byłych związkach, powiedział mi, że nie wybaczył jej i z perspektywy czasu wie, że zle zrobił:( Ale to było na początku:)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Z moim ostatnim chłopakiem... temat naszych eks związków nie był tematem tabu, rozmawialiśmy o tym otwarcie. O naszych doświadczeniach/przeżyciach. On wiedział dużo o moich byłych, a ja o jego...
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ja muszę przyznać, że takiego problemu nie miałam bo w życiu miałam i mam jednego chłopaka i ja też jestem jego pierwszą miłością i jak na razie dobrze nam się układa, oby tak dalej xD
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Rose pisze:Czasami byli partnerzy Naszych obecnych sympatii stanowią nie lada problem.
Dla mnie to nie jest problem :D

Zazwyczaj jestem z facetami, którzy nikogo przede mną nie mieli (Nie patrz tak Niki, chodzi mi o tych, na których mi zależało xP ).
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

miałam. byłam z chłopakiem, który wcześniej był z siostrą swojego kumpla. najdziwniejsze jest to, ze ona z nim skończyła a po pół roku jak się dowiedziała, ze on jest ze mną to jej się 'przypomniało' że go kocha i zaczęła go prosić żeby do niej wrócił. przez dłuższy czas nie mógł się zdecydować, ale w końcu postawiła na swoim. :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ