pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dręcząca samotność

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Qweri
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2023-02-12, 06:34

Dręcząca samotność

Post autor: Qweri »

Cześć,

To będzie długi post ale muszę to trochę rozpisać.
A więc, męczy mnie, że jestem sam. Miesiąc temu zerwała ze mną dziewczyna i nie mogę się po tym pozbierać. Strasznie boli mnie, że nie mam się do kogo przytulić albo z kim szczerze porozmawiać. Pomyślałem, że może uda mi się poznać kogoś nowego ale nie jestem w stanie wytrzymać w tym czekaniu w niepewności co będzie. Wszyscy mówią, żeby dać sobie czas ale ja tak nie umiem :( Wpadłem na pomysł, że może założę konto na jakimś portalu randkowym ale tez nie jestem co do tego przekonany. I jest jeszcze jedna sprawa, najważniejsza. Jest dziewczyna w której kochałem się przez jakieś 5 lat (całe gimnazjum i pół technikum), ale nigdy nie miałem odwagi do niej zagadać, a potem poznałem tą, z którą byłem, aż wszystko się zepsuło miesiąc temu i jakoś nie myślałem o tej miłości wcześniejszej. A teraz? Może to właśnie jest ten moment, żeby spróbować złapać kontakt z tą dziewczyną, w której tak długo się kochałem? Tylko jest jeden problem jeszcze za czasów gimnazjum mieliśmy jakiś kontakt (widzieliśmy się na korytarzu i coś tam czasem porozmawialiśmy) ale później przyszło moje technikum i jej liceum i kontakt nam się urwał (nie licząc kilku rozmów podczas przypadkowego spotkania gdzieś na mieście). A teraz jestem już na 1 roku studiów. Minęło masę czasu odkąd rozmawialiśmy, a ja nie umiem przestać o niej myśleć odkąd jestem sam. Tylko problem w tym, że nie wiem jak do niej zagadać. Jak napisać po takim czasie sporo nigdy nie pisaliśmy. Boję się, że wyczuje moje intencje. I dodatkowo nie wiem, czy ona kogoś nie ma, nie wiem czy ma chłopaka czy nie. Jak mogę to sprawdzić? A może nie powinienem w ogóle próbować i poszukać kogoś innego? Co mam zrobić? Proszę pomóżcie.
ODPOWIEDZ