pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Używki = dobra zabawa?

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

hewlett pisze:moze i dlatego na imprezach masowych mają wycofywać całkiem alkohol
Ale tu chodzi tylko i wyłącznie o stadiony, a wszystko po to aby zapewnić bezpieczny przebieg euro 2012. Chyba każdy wie że państwo czerpie kase ze sprzedaży alkoholu, także możemy pomarzyć o koncertach bez wstawionych ludzi.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ja lubię sobie wypić na imprezie. Pewnie myślicie, że głupio gadam bo mam 14 lat, ale nie chodzi mi o takie coś żeby się nachlać i nie dojść do domu tylko tak troszkę. Ale uważam tez że bez alkoholu można się świetnie bawić. Oczywiście inni uważają inaczej, ale to już ich problem!
Powinni otworzyć takie fajne kluby w którym nie będzie alkoholu. I będzie też zakaz jego wnoszenia, ale będzie trzeba tego ostro pilnować.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

uniqex33 pisze: Powinni otworzyć takie fajne kluby w którym nie będzie alkoholu. I będzie też zakaz jego wnoszenia, ale będzie trzeba tego ostro pilnować.
Coś mi się zdaje że taki klub by się długo nie utrzymał.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

psychiczna pisze:Coś mi się zdaje że taki klub by się długo nie utrzymał.
ale zawsze można spróbować
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

psychiczna, też mi się tak wydaje, ale taki klub był by fajny :)
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Mi też podoba się taki pomysł i żeby też w środku nie można było palić :P. Może by się utrzymał, jakby chociaż ciągle te same osoby do niego chodziły ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

uniqex33 pisze:Powinni otworzyć takie fajne kluby w którym nie będzie alkoholu. I
Mi też podoba się taki pomysł i żeby też w środku nie można było palić
Przecież takie cluby są, faktycznie mało ich jest dla są. Do tych drugich bez palenia, są osobne sale dla palaczy i tych którzy nie palą. Trzeba wiedzieć gdzie chodzić ;] Obecnie nie jestem za bardzo zorientowana, bo chodzę do clubów od +18.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

No tak XD, a powie mi ktoś gdzie takie są? :P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja nie wiem, nie słyszałam o takich
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nie, nie i jeszcze raz nie ! Uważam, że bez używek można się świetnie bawić. Tylko szkoda, że nie każdy tak potrafi... :roll:
Dudenzz
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-08, 02:36

Post autor: Dudenzz »

Wszystko jest dla ludzi. Nawet stan kompletnej nietrzeźwości, chociażby po to, żeby móc się o takim stanie wypowiadać na bazie autopsji. Fakt można się bawić bez alkoholu, ale można się bawić i z nim. Ludzie nie do końca piją alkohol tylko po to, żeby się struć, mieć kaca... Wielu ludzi odpoczywa przy alkoholu, wielu stara się zapomnieć o byłej dziewczynie chlejąc wódę w obskórnym barze, wielu ludzi się poprostu lepiej bawi przy alkoholu. To źle? ...
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Ostatnio ograniczam imprezy z używkami. Lepiej się bawić bez niż potem żałować czegoś, co się zrobiło po pijaku.
Takie jest moje zdanie.
Owszem, wcześniej zdarzało mi się wypić... no dobra, dużo wypić na każdej imprezie (żeby wspomnieć choćby juwenalia), bo stawałam się wtedy odważniejsza, a na ogół mam problemy z zawieraniem nowych znajomości. Doszłam do wniosku jednak, że mam to gdzieś, wolę wiedzieć i kontrolować co się ze mną dzieje. Poza tym, mój facet nie lubi kiedy się upijam. Bez alkoholu też się można fajnie bawić.
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Używki nie są podstawą dobrej zabawy, ale w nielicznych, bardoz nielicznych przypadkach tej zabawie pomagają. Ja na przykład dzięki odrobinie wina przeżyłam romantyczny wieczór na imprezie z chłopakiem który mi sie podobał. Nie żałuję, on też nie.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja mam taką zasadę Na imprezach czy koncertach nie pale i nie pije alkoholu
Awatar użytkownika
Cloud
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-07-23, 23:41
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Cloud »

Uważam, że używki nie są potrzebne do dobrej zabawy. Byłam na wielu imprezach na których ludzie nie pili i bawiliśmy się świetnie. Myślę, że jeśli towarzystwo jest dobre, to doskonale potrafi bawić się bez tego.
Sama nie biorę, nie palę, i zazwyczaj nie piję alkoholu. Dopiero od lutego mam 18 lat, a postanowiłam że do 18 roku życia nie wypiję i nie pamiętam, żebym kiedykolwiek nudziła się na imprezie.
Polska jest bardzo rozpitym krajem ... taka prawda. Tu prawie każda impreza jest nakrapiana, nie wspominając już o różnych używkach.
Trochę dobrego humoru, śmiałości, a można świetnie bawić się bez dopalaczy.
ODPOWIEDZ