pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czy inwestycja w złoto wam się do tej pory opłaciła

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Wielgus33
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2021-12-27, 13:23

Czy inwestycja w złoto wam się do tej pory opłaciła

Post autor: Wielgus33 »

Czy inwestycja w złoto wam się do tej pory opłaciła, czy dalej trzymacie, a może po prostu stawiacie na kolekcjonowanie?
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Re: Czy inwestycja w złoto wam się do tej pory opłaciła

Post autor: miki789 »

Kupuję złoto od dawna przez mennica24.pl i nie było nigdy problemów z dostawami, ani tym bardziej zawyżonymi cenami. Myślę, że dają sprawiedliwe ceny. Dość popularna propozycja wśród kolekcjonerów i ludzi zainteresowanych poszerzeniem portfela o metale szlachetne.
lolita
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-04-16, 19:24

Re: Czy inwestycja w złoto wam się do tej pory opłaciła

Post autor: lolita »

Ja wole postawic na sprawdzone inwestycje i niezbyt ryzykowne :) dla mnie projekty deweloperskie to strzal w 10ke bo dywersyfikuja kapital, a z gory znamy rentownosc i przewidywane zyski no i mozemy inwestowac na kazdym etapie realizacji. Ja wybralam oferte od Nova finances - maja spoko projekt w Lodzi, ktory mysle ze jest pewniakiem
karo.joan
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Re: Czy inwestycja w złoto wam się do tej pory opłaciła

Post autor: karo.joan »

Jak najbardziej. Złoto to dość stała inwestycja, przynajmniej się na niej nie traci a w czasach jakie mamy, jest to bardzo ważne. W kupnie złota bardzo mi pomaga zazwyczaj Mennica Skarbowa. Jeśli ktoś chce zakupić złoto, lub srebro online to bardzo polecam ich ofertę :)
James1996
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2022-05-04, 08:34
Kontakt:

Re: Czy inwestycja w złoto wam się do tej pory opłaciła

Post autor: James1996 »

Szczerze mówiąc zastanawiam się nad inwestycją w złoto. Cena jak dotąd po dużym wzroście wartości pozostała na podobnym poziomie, ale widząc ciągle rosnącą inflację, to może niedługo być tak, że wszystkie waluty stracą i złoto znowu zyska. Obserwuję na bieżąco tę sytuację i chyba niedługo trochę złota kupię.
ODPOWIEDZ