pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak podchodziliście do zamawiania mebli kuchennych

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Jak podchodziliście do zamawiania mebli kuchennych

Post autor: miki789 »

Jak podchodziliście do zamawiania mebli kuchennych na wymiar i o co głównie pytaliście wykonawcę? Długo się teraz czeka na wyprodukowanie mebli, czy w miarę normalne terminy, bo zamierzam w następnym tygodniu ogarniać temat u siebie.
pawelszabla
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2021-09-29, 13:59

Re: Jak podchodziliście do zamawiania mebli kuchennych

Post autor: pawelszabla »

Teraz najkrótszy termin realizacji na meble kuchenne mają w https://www.studiowiking.pl/, jeżeli chodzi o Szczecin. Wiem, bo jestem w podobnej sytuacji i niedawno sprawdzałem. 5 tygodni to minimum praktycznie. Nikt Ci szybciej nie zrobi czegoś dobrego i też trzeba to rozumieć. Jeszcze podkreślę, że oni umożliwiają ocenę realnych, wcześniej wykonanych kuchni. Wystarczy się skontaktować, a podeślą przykłady, albo w galerii sobie obejrzysz. Mnie to przekonało.
Ethan85
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-10-08, 10:56
Kontakt:

Re: Jak podchodziliście do zamawiania mebli kuchennych

Post autor: Ethan85 »

W tej chwili wiadomo, że jeśli są gotowe/na wystawie, to od razu dostaniesz. Sęk w tym, że rzeczywiście na wszystko teraz długo się czeka. Nie dość, że wszystko drożeje, to jeszcze są problemy z transportem. Bardzo nieciekawy okres na kupowanie wybrałeś. Może warto zainteresować się używanymi meblami? Wyjdzie taniej, a może nie będzie wcale takie złe. Tak bym zrobił na Twoim miejscu :)
ODPOWIEDZ