pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Powró do szkoły

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Powró do szkoły

Post autor: malra »

Wracamy do szkoły, a mi jak raz popsuł się plecak:( Jakoś poradzę sobie przez te 1,5 miesiąca do końca ale czas pomyśleć o nowym. Marzy mi się taki przydatny nie tylko do szkoły, ale też na wyjścia i żebym mogła ułatwić sobie przemieszczanie się z deskorolką. Co macie i używacie? Najlepiej byłoby bazować na sprawdzonych rozwiązaniach.
Mitka
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2019-09-20, 15:49

Re: Powró do szkoły

Post autor: Mitka »

I co znalazłaś już coś? Jeżeli nie to poszukaj w necie plecaków Coocazoo, może one spełnią twoje kryteria wyboru.
qlaczynsky
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2019-09-26, 21:00

Re: Powró do szkoły

Post autor: qlaczynsky »

Mitka pisze: 2021-05-24, 19:20 I co znalazłaś już coś? Jeżeli nie to poszukaj w necie plecaków Coocazoo, może one spełnią twoje kryteria wyboru.
Ooo fajne wzory. Wyglądają interesująco. Mają kilka modeli, w różnej cenie. Łatwiej dobrać. Ale to co mi się rzuciło w oczy, to wszędzie mają te elementy odblaskowe.
szambelan
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2019-09-23, 14:07

Re: Powró do szkoły

Post autor: szambelan »

Interesujące są te plecaki od Coocazoo. I nie tylko plecaki, bo mają i inne produkty. Modne wzory i ciekawe rozwiązania. Szczególnie te systemy regulacyjne są całkiem fajnie pomyślane. Oglądałem ich plecaki w Empiku. Jakość naprawdę dobra.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Powró do szkoły

Post autor: malra »

Mitka pisze: 2021-05-24, 19:20 I co znalazłaś już coś? Jeżeli nie to poszukaj w necie plecaków Coocazoo, może one spełnią twoje kryteria wyboru.
Nie, nie znalazłam ale spojrzałam na te plecaki i są ekstra. Muszę zapoznać się ze wzorami jakie najbardziej mi pasują i wówczas przedstawić je rodzicom. Myślę, że rodzice tez będą za tym bardziej, że zamierzam pozbierać trochę kasy z kieszonkowego i się dołożyć do jego zakupu :)
qlaczynsky
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2019-09-26, 21:00

Re: Powró do szkoły

Post autor: qlaczynsky »

malra pisze: 2021-05-30, 21:13
Mitka pisze: 2021-05-24, 19:20 I co znalazłaś już coś? Jeżeli nie to poszukaj w necie plecaków Coocazoo, może one spełnią twoje kryteria wyboru.
Nie, nie znalazłam ale spojrzałam na te plecaki i są ekstra. Muszę zapoznać się ze wzorami jakie najbardziej mi pasują i wówczas przedstawić je rodzicom. Myślę, że rodzice tez będą za tym bardziej, że zamierzam pozbierać trochę kasy z kieszonkowego i się dołożyć do jego zakupu :)
No są genialne. Bardzo fajnie je rozwiązali. Nie znałem ich ale miałem już okazję pooglądać i popatrzeć na rozwiązania. Te regulacje są bardzo przemyślane. Chyba nikt tego tak nie zrobił.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Powró do szkoły

Post autor: JacekB »

qlaczynsky pisze: 2021-06-14, 20:22
malra pisze: 2021-05-30, 21:13
Mitka pisze: 2021-05-24, 19:20 I co znalazłaś już coś? Jeżeli nie to poszukaj w necie plecaków Coocazoo, może one spełnią twoje kryteria wyboru.
Nie, nie znalazłam ale spojrzałam na te plecaki i są ekstra. Muszę zapoznać się ze wzorami jakie najbardziej mi pasują i wówczas przedstawić je rodzicom. Myślę, że rodzice tez będą za tym bardziej, że zamierzam pozbierać trochę kasy z kieszonkowego i się dołożyć do jego zakupu :)
No są genialne. Bardzo fajnie je rozwiązali. Nie znałem ich ale miałem już okazję pooglądać i popatrzeć na rozwiązania. Te regulacje są bardzo przemyślane. Chyba nikt tego tak nie zrobił.
Dokładnie. Mamy plecak coocazoo. Scale Rale czy jakoś tak. Bardzo fajnie wykonany. Model z zeszłego roku. Co prawda teraz nie był za wiele używany, wiadomo, pandemia, ale wygląda właściwie jak nowy. nic sie z nim nie dzieje złego. Przetarty szmatką i mógłby wylądować na półce w sklepie :) A wiadomo jak to młodzi "szanują" takie rzeczy ;)
szambelan
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2019-09-23, 14:07

Re: Powró do szkoły

Post autor: szambelan »

Fajnie, że takie twałe. No jak oglądałem, to jakość wykonania całkiem niezła. Do tego jak widzę w internecie, to całkiem niezłe wzory są. Na pewno można coś z tego wybrać rozsądnego. Co się też dziecku spodoba :)
ODPOWIEDZ