pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Okulary

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Okulary

Post autor: lucaskruszyna »

Jak wam się chodzi w okularach progresywnych. Czy możecie polecić z czystym sumieniem osobie po 30? Zaczynam trochę słabo widzieć, wada mi się i tak, czy siak powiększa, więc okulary się przydadzą. Pytanie tylko, jak się kupuje okulary? Normalnie idzie się do optyka i po sprawie, czy do lekarza trzeba? Gdzie zamawialiście?
alpi
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2021-05-20, 16:49
Kontakt:

Re: Okulary

Post autor: alpi »

normalny okulista zbada i od razu zaproponuje rozwiązanie
nomik
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2021-01-21, 17:18

Re: Okulary

Post autor: nomik »

Ja zdecydowanie w takiej sytuacji poleciłbym wybranie sie do dobrego salonu optycznego http://www.koczorowski-optyk.pl/
Jesli mieszkacie w Krakowie to ten jest zdecydowanie numerem jeden.
SylwiaVV
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2019-05-12, 18:08

Re: Okulary

Post autor: SylwiaVV »

Aktualnie są tak nowoczesne metody korekcji, że naprawdę warto pomyśleć o tym i pozbyć się okularów. Ja miałam korekcję w Optegrze w Warszawie u doktor Skoniecznej i mega sobie chwalę. Sam zabieg to kilka chwil zaledwie i już po. Najdłuższe jest badanie kwalifikacyjne bo trwa ponad 2h, ale wiadomo - musi być dokładne bo musza mieć pewność, że nie ma żadnych przeciwskazań.
sochaarek
-#
-#
Posty: 231
Rejestracja: 2020-12-23, 09:58

Re: Okulary

Post autor: sochaarek »

Masz właściwie u optyka Oko Design kompleksowy przewodnik zamówienia okularów progresywnych lub komercyjnych. Wszystkie rodzaje soczewek do dyspozycji razem z uszlachetnieniem. W pewnym wieku o wzrost po prostu zadbać trzeba i to nie żarty. Teraz jest epidemia siedzenia przed niebieskim światłem, przed ekranami, więc im wcześniej, tym lepiej.
ODPOWIEDZ