pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Miłość od pierwszego wejrzenia

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Miłość od pierwszego wejrzenia

Post autor: Rose »

Czy wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? Czy takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach i książkach? A może przeżyliście kiedyś coś takiego i możecie opowiedzieć Nam o swoich doświadczeniach?
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, choć to bardzo rzadko spotykane. Chociażby moi znajomi tworzą taką parę i są bardzo szczęśliwi.
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

wierzę ;)
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

oczywiscie ze.. NIE :)
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

inny pisze:oczywiscie ze.. NIE :)
Dlaczego nie? Przecież wy faceci to wzrokowcy, jak widzicie jakąś fajną laskę to od razu wielkie "lowe" nawet nie znając jej charakteru.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja uważam, że od pierwszego wejrzenia można się zakochać. A od zakochania do miłości jeszcze długa droga :)
Bo z czasem poznajemy tą osobę, ale często jest tak, że widzimy kogoś i myślimy "On/Ona jest stworzony/a dla mnie":) Ale czy to prawdziwa miłość, czy tylko zauroczenie dowiemy się po upływie czasu:)
Awatar użytkownika
czarny_stanik
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-05-15, 14:45
Lokalizacja: że znowu. (;

Post autor: czarny_stanik »

haha, myślę, że milosc w tym przypadku to zle slowo. zauroczenie owszem, czemu nie, ale na pewno nie milosc. nie rozumiem, jak mozna kochac tylko opakowanie? poza tym wtedy najczesciej zakochujemy sie w pozorach, bo wyobrazamy sobie, ze ta osoba jest taka i taka.. mozliwe, ze ma sie wtedy racje, ale w 75% przypadkow nasze wyobrazenia okazuja sie bledne. ; )
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Liquorice pisze:inny napisał/a:
oczywiscie ze.. NIE :)


Dlaczego nie? Przecież wy faceci to wzrokowcy, jak widzicie jakąś fajną laskę to od razu wielkie "lowe" nawet nie znając jej charakteru.
nie kazdy facet ;) zreszta tak naprawde to dziewczyny bardziej patrza na to co na zewnatrz niz faceci.
od peirwszego wejrzenia to moze byc zauroczenei zafascynowanie itp. nawet zakochanei to za duze slowo a gdzie tam dopiero do milosci. w ogóle milosc w wieku nastoletnim to rzadkosc :)
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

inny pisze: nie kazdy facet ;) zreszta tak naprawde to dziewczyny bardziej patrza na to co na zewnatrz niz faceci.
od peirwszego wejrzenia to moze byc zauroczenei zafascynowanie itp. nawet zakochanei to za duze slowo a gdzie tam dopiero do milosci. w ogóle milosc w wieku nastoletnim to rzadkosc :)
No to chyba tylko Ty nie patrzysz na wygląd, jeżeli chodzi o mężczyzn. Jedyne z czym mogę się zgodzić to, to że milość w wieku nastoletnim to rzadkość
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

patrze na wygląd.Jest baredzo ważny. Ale ładnych dziewczyn na świecie sa miliony i co kazdą mam kochac? to że ktos sie komus zewnetrznie podoba to dopeiro jeden z krokow do milosci. jest roznica miedzy zauroczeniem , zakochaniem i miloscia :)
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

No dobra, fakt wygrałeś. Są różnice miedzy tymi trzema zjawiskami. Źle zrozumiałam.
Lady90
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 22:11

Post autor: Lady90 »

Moze to dziwne ale ja akurat mam taki zwiazek teraz ;) Milosc od pierwszego wejrzenia ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Czy wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia?
Raczej nie. Fascynacja owszem ale coś głębszego wierzę dopiero po pewnym czasie.
Rose pisze:A może przeżyliście kiedyś coś takiego i możecie opowiedzieć Nam o swoich doświadczeniach?
Myślałam, że coś takiego przeżywałam, poznałam faceta za bardzo uwierzyłam w "chwile" po paru miesiącach wszystko się rozleciało, czy mogę nazwać to miłością? Na początku może nam się wydawać, że to miłość, ale dla mnie ona się pojawia później ;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Raczej nie, a jeśli tak to zakochujemy się nie w człowieku a w jego urodzie.
Uważam że aby kogoś pokochać trzeba go poznać również z charakteru.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

dla mnie to bzdura. jak można pokochać kogoś wcale go nie znając?
ODPOWIEDZ