pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Tolerancja

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Tolerancja

Post autor: kashmira »

Czym dla was jest to słowo? Co jesteście w stanie zaakceptować, a co jawnie potępiacie?
Awatar użytkownika
Wilku
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-07, 17:27

Post autor: Wilku »

jak już się wypowiadałem w innym temacie, jak dotąd jedyną rzeczą jakiej nie toleruje jest brak tolerancji.
Awatar użytkownika
Zatopiona
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2009-01-06, 14:43
Lokalizacja: Łódz

Post autor: Zatopiona »

Polacy to bardzo nietolerancyjny naród.Ja się wyłamuje i akceptuje wszystko i wszystkich....Nie ma dla mnie ludzi gorszych i lepszych.Wszyscy jestesmy równi i przez kolor skóry ani inna wiare nie powinno się nikogo dskryminowac.Przekonałam się już wiele razy że ludzie jak czegos nie rozumieją to wolą wyśmiać,ośmieszyć,wytykać palcami... :/
Awatar użytkownika
Miyu
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2009-01-14, 20:34

Post autor: Miyu »

Hmm ja doświadczam owej tolerancji co dziennie.Na ulicy w sklepie czy tez w autobusie.
Ogolnie mowi sie ze tolerancyjnych ludzi przybywa.. jelsi tak to bardzo wolno.
Ale z podniesiona głowa trzeba isc dalej i nie pozwalac by krzywdzace opinie urazily nas ;)
Gokax
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-01-10, 17:23

Post autor: Gokax »

Polacy to bardzo nietolerancyjny naród.Ja się wyłamuje i akceptuje wszystko i wszystkich....Nie ma dla mnie ludzi gorszych i lepszych.Wszyscy jestesmy równi i przez kolor skóry ani inna wiare nie powinno się nikogo dskryminowac.Przekonałam się już wiele razy że ludzie jak czegos nie rozumieją to wolą wyśmiać,ośmieszyć,wytykać palcami... :/
Zgadzam sie. Znam to ze szkoly, miasta, for. Ludzie nie ktorzy ludzie sa zbyt glupi by cos zrozumiec wiec wola to wysmiac. A czesto sami nie widza siebie.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Nie jestem tolerancyjna. Oczywiście toleruję to że ktoś ma inny kolor skóry, wierzy w to co chce itp. Ale no i tak za dużo jest rzeczy których nie toleruję:)
I nie wierzę w to żeby była osoba która by była w pełni tolerancyjna.
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

ja jestem bardzo tolerancyjna osoba ;)
Niestety ale w tych czasach jest o wiele mniej tolerancyjnych osob..
nie szanujemy siebie nawzajem.. nie liczymy sie z czyims zdaniem..
czasem sie zdarzaja przypadki ze nie akceptujemy czyjego stylu bycia , ubioru dlatego bo jest soba ;) wyraza siebie i sie tego nie wstydzi ;) wiekszosc tepi takich ludzi ;)
mi to nie przeszkadza ze ktos jest jaki jest wrecz przeciwnie dobrze ze pokazuje swoje prawdziwe JA i sie tego nie wstydzi ;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Staram się być tolerancyjna. Jestem tolerancyjna do czasu.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Tolerancja jest drogą do pokoju i jest ona bardzo trudna, dlatego na świecie jest tyle zła, nienawiści, wojen.
Jestem osobą konserwatywną, choć młodą, mam twarde zasady.
I ktoś mi ostatnio zarzucił, że jestem nietolerancyjna...Ale ja się nie zgadzam. Toleruję związki homoseksualne, bo każdy ma prawo do szczęścia i miłości, jednak jestem przeciwna możliwości adoptowania dzieci przez takie pary. Toleruję ludzi innego wyznania, wręcz znajomość z takimi ludzi mi jest dla mnie fascynującym doświadczeniem. Akceptuję osoby o innym kolorze skóry, innym stylu ubioru itd.
Po prostu uważam, że wszystko ma jakieś granicę...
Awatar użytkownika
Duśka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-07-06, 23:59

Post autor: Duśka »

Nigdy niezatoleruję jawnie zadufanych w sobie dupków.

W innych przypadkach staram się być tolerancyjna w miarę możliwości ;]
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Jestem tolerancyjna , nawet wyjątkowo .
Toleruje nawet dziewczyny które próbują pisać z moim chłopakiem baa a nawet z nimi rozmawiam .
Tylko moja tolerancja ma granice . Jedno przegięcie i nie będzie już dobrej Emilki .
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Jestem tolerancyjna. Ale nie toleruję zbytnio emo. Podobnie jak Bu., toleruję wiarę, kolor skóry itd. ale są rzeczy, których tolerować nie będę.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

O tak! emo to coś czego się nie da tolerować!
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Staram się tolerować wszystko. Homoseksualizm, kolor skóry, religie i nawet wymienione wyżej emo czy inne subkultury.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

jestem tolerancyjna, a przynajmniej staram się.
chociaż czasami z trudem toleruję ludzką głupotę.
ODPOWIEDZ