pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moda na sukces - niekończący się serial?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Moda na sukces - niekończący się serial?

Post autor: Lina »

Ogląda ktoś z was ten serial? Który to już odcinek :) ? i co w ogóle sądzicie o tym serialu?

Kiedyś jeszcze jak byłam mała oglądałam ten serial ale z biegiem czasu zaprzestałam. Straciłam już rachubę kto ile razy umarł a potem żył xD Nie wiem jak dla innych ale ten serial dla mnie to kompletna klapa. Ciekawe ile jeszcze będzie odcinków do kończy jak w ogóle będzie koniec xD
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Eh, moja babcia ogląda to nałogowo, więc, siłą rzeczy, jestem na bieżąco, ponieważ zawsze musi mi opowiedzieć każdy odcinek :D Fakt, ciągnie się to już bardzo długo i czasami mam wrażenie, że kolejny odcinek został napisany na siłę.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja w tamte wakacie zaczęłam oglądać, ale już nie oglądam.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Kiedyś od czasu do czasu mimo chodem zerkałam na ten serial. Obecnie nudę to strasznie a po drugie szkoda mi czasu na to;)
Takiego tasiemca to chyba żaden inny serial nie podbiję, chociaż patrząc na polskie seriale odnoszę wrażenie że robią bardzo podobne.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja oglądam raz na ruski rok, i zawsze wszystko wiem :) Kiedyś nawet często oglądałam, teraz to traktuje to jak komedię. Każdy był z każdym, ludzie umierają i zmartwychwstają...;] Parodia.
anita
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2009-05-15, 16:47
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: anita »

nie oglądam i nie zamierzam ;) według mnie to taki tasiemiec pożerające czas...
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Owszem pożerają ;] Moja mama np. nie rozumie jak coś takiego można oglądać, że ten serial jest nieetyczny i niesmaczny. Ma rację:)
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Ten serial to porażka -.-'

Jak to moja mama mówi:
"Każdy z każdym gdzie się da."
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Zawsze gdy z moimi znajomymi poruszymy temat seriali dochodzimy do mody na sukces..
Wszyscy mówią że to takie badziewie, ale mimo to wiedzą kto z kim jest itp. :roll:
Ja totalnie nic nigdy nie wiem o tych patologicznych rodzinkach.

Ale postanowiłam sobie, że przed śmiercią nauczę się wszystkich rodzinnych powiązań mody na sukces :mrgreen:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie oglądam, nie przepadam za tego typu serialami. Czy to się kiedyś skończy? Podobno wie to tylko Chuck Norris :P
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

nie oglądam. obawiam się że ten serial się nigdy nie skończy :?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

CO najbardziej śmieszy mnie w tym serialu? Kilka miesięcy temu Tomash (czy jak to się pisze) był kilkuletnim chłopcem, a teraz ma chyba 16 lat...
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ta, a oni si ę w ogóle nie starzeją. Amber niedawno była z Rikiem, teraz bierze sie za jego dwadziweścia lat młodszego brata xD
Awatar użytkownika
taka_jedna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-19, 21:21

Post autor: taka_jedna »

Moja mama kiedyś oglądała xD a ja razem z nią ;D jak byłam mała, teraz od czasu do czasu jak na innych kanałach nie ma nic ciekawego popatrze. Nie przepadam za tym serialem ciągłe zdrady, kłamstawa itp. Tyle odcinków ze szok ;d
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Moja mama twierdzi, że ten serial jest niemoralny i gorszący ;D
Wszyscy już mieli romans ze wszystkimi. Czasami można się nieźle ubawić oglądając :D
ODPOWIEDZ