pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lustro - nierozłączny przyjaciel kobiety

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Lustro - nierozłączny przyjaciel kobiety

Post autor: Lina »

Chciałabym was zapytać drogie Panie czy często przyglądacie się do lusterka, zawsze macie je przy sobie i czy dużo czasu przy nim spędzacie?

Muszę przyznać, że zawsze w torebce mam lustro i nie przypominam sobie, żebym je kiedykolwiek stamtąd wypakowywała. W domu to zawsze rano stoję przed lustrem i staram się doprowadzić siebie do porządku a zwłaszcza włosy, i trochę mi to zajmuje ok. 30 min. Potem oczywiście poza domem używam z lusterka ukrytego w mojej torbie. A przed jakąś większą imprezą to czasami schodzi mi nawet do godziny przed lustrem ale to rzadko.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja tylko rano i wieczorem... Nie lubię się przeglądać w lusterku...
Awatar użytkownika
Hard Candy.
-#
-#
Posty: 54
Rejestracja: 2009-05-10, 10:52

Post autor: Hard Candy. »

O tak. Tez wszędzie ze sobą lusterko noszę. ; D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

To zależy. Nie lubię patrzeć na to, co pokazuje mi się w lustrze :| Ale noszę przy sobie, żeby się poprawić i nie straszyć tak bardzo ;P W domu spoglądam w przed każdym wyjściem i tyle.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Mam lustro w pokoju, bo bardzo chciałam, a teraz najchętniej wyrzuciłabym je przez okno, bo jest straszne;) Jakoś tak wszystko w niem zle wygląda (takie ostre jakoś)...W lustrze przeglądam się średnio 6 razy dziennie po pól minuty, chyba, że się maluję to więcej :0 A tak, to nie należę do dziewczyn spędzających pół dnia przed lustrem:)
Lady90
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 22:11

Post autor: Lady90 »

owszem przegladam sie w lusterku ale nie znow az tak czesto ;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie nosze ze sobą lusterka. Zdarza mi się przeglądać w witrynach sklepowych jednak bardzo tego nie lubię.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Na codzień to nie nosze lusterka ale jak mam się pokazać większej grupie ludzi (z wyjątkiem szkoły :P ) to wtedy nosze :)
Awatar użytkownika
taka_sobie
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-06-09, 21:43

Post autor: taka_sobie »

Lustro mam na drzwiach szafy (w środku) więc się przeglądam gdy otworzę... poza tym noszę lusterko w torebce, ale mało z niego korzystam... częściej przydaje się innym niż mnie ;)
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

to jak często korzystam z lustra zalezy od mojego nastroju :)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Hmm różnie to bywa. Noszę je przy sobie, ale nie zawsze się w nim przeglądam. Czasem jak stwierdzę, że coś mi się 'popsuło' to sobie sprawdzę, poprawię. Przed wyjściem to ja wiem... 20min około. Jak wyjście poważniejsze, to wiadomo-dłużej ;p Nie lubię zaglądać w lustro ;D ale czasami mam takie coś, że dopóki się porządnie nie uczeszę, nie zacznę wykonywać danej czynności:p np kiedy się nie uczeszę,nie siądę do lekcji, czy do komputera:P
Awatar użytkownika
taka_jedna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2009-06-19, 21:21

Post autor: taka_jedna »

Przed wyjściem jak nikt nie widzisz przeglądam się cała. xd
Jak mam dobry dzien i wyglądam ładnie(jak na mnie) to robie to co przechodze (koło lustra). Czasem wgl o tym nie pamiętam i nie mam takiej potrzeby.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

taka_jedna pisze:Przed wyjściem jak nikt nie widzisz przeglądam się cała. xd
Jak mam dobry dzien i wyglądam ładnie(jak na mnie) to robie to co przechodze (koło lustra).
Ja mam dokładnie tak samo XD
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nie nosze ze sobą lusterka ale gdzie tylko moge to sie przegladam w lustrze a nawet w wystawach sklepowych :P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Jak byłam w koninie to kiedy wróciłam laski z klasy powiedziały, że brakowało im mnie, mojego pilniczka i lusterka.(bo zawsze miałam t rzeczy w piórniku )
ODPOWIEDZ