pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lustro - nierozłączny przyjaciel kobiety

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Zawsze mam przy sobie lusterko, ale nie patrzę w nie aż tak często;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

mam lusterko w portfelu, ale prawie w ogóle go nie używam. Zresztą po obejrzeniu horroru "lustra" mam jakieś uprzedzenie :roll:
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

Lina pisze:Chciałabym was zapytać drogie Panie czy często przyglądacie się do lusterka, zawsze macie je przy sobie i czy dużo czasu przy nim spędzacie?
Nie, nie często zazwyczaj wtedy kiedy czuję się zaniepokojona albo wydaje mi się, że mam coś na twarzy. Wiem jak wyglądam i nie noszę lusterka przy sobie czasami chciałabym, ale po co :) Mogę się przejrzeć nawet w zwykłej szybie, lusterko może przy mnie odpocząć :P A w domu to ono częściej patrzy na mnie lub we mnie, zamiast na odwrót.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

a tak swoją drogą to faktem jest, że w prawie każdej wystawie sklepowej się przeglądam. Nie wiem dlaczego, nie jestem jakoś zadufana w sobie czy coś, takie zboczenie :P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

A ja zawsze mam przy sobie lusterko;) nie używam go za często, ale tak czuje się "pewniej" tzn. gdy potrzebuje to je mam
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nadal nie noszę przy sobie lusterka.
Ale przyznam, że ostatnio czasem zdarza mi się spojrzeć w to w moim pokoju. Zastanawiam się nad ozdobieniem go farbami do malowania na szkle. Więc chyba to przyglądanie się raczej nie pod kątem przyjrzenia się sobie 8) .
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ostatnio mam jakeigoś bzika na tym punkcie. Idę ulicą przeglądam się w szubach sklepów, w oknach samochodów, Na lekcjech, niewiem skąd się to u mnie wzięło
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

uniqex33 pisze:Ostatnio mam jakeigoś bzika na tym punkcie. Idę ulicą przeglądam się w szubach sklepów, w oknach samochodów, Na lekcjech, niewiem skąd się to u mnie wzięło
ja też tak mam, nie ma się czym przejmować, w końcu trzeba skontrolować jak się wygląda 8)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

najlepsze jest to jak idę, stoi jakiś smochód chcę się przeglądnąć, patrze już w tą szybe, a tam jakiś facet siedzi xdd
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

uniqex33 pisze:najlepsze jest to jak idę, stoi jakiś smochód chcę się przeglądnąć, patrze już w tą szybe, a tam jakiś facet siedzi xdd
Ja też wiele razy tak miałam ;D
Ostatnio stanowczo za często patrzę w lusterko ;P
Muszę to ograniczyć:D
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Chciałabym was zapytać drogie Panie czy często przyglądacie się do lusterka, zawsze macie je przy sobie i czy dużo czasu przy nim spędzacie?
Zwykle nie spędzam wielu godzin przed lustrem.Niezależnie od okoliczności zwykle przed wyjściem spędzem przed nim góra pół godziny.Owszem w kosmetyczce mam dwa lusterka,ale bardzo rzadko ich używam.Przyznam się jednak bez bicia,że także mam nawyk oglądania się w witrynach sklepowych,czy też w samochodowych szybach.
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Nie mam swojego lusterka. A w domu patrzę w lstro tylko jak się czeszę - czyli bardzo rzadko. Nie potrzebne mi to do życia :D.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Nie nosze ze sobą lusterka, bo nie jest mi potrzebny jeszcze jeden bezużyteczny przedmiot.
Lustro używam tylko kilka razy dziennie (czyt. rano i wieczorem) gdy się czesze.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Nie posiadam takowego przedmiotu. Nie jest mi on do szczęścia potrzebny. Przeglądam się w lustrze, wtedy, kiedy trzeba, czyli jak się czeszę, ubieram..:>
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Kiedyś miałam i nosiłam, teraz już mniej. Może dlatego, że zgubiłam :P
ODPOWIEDZ