pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

redi_gyal pisze:A ja mieszkam w górach beskidzkich które kocham najbardziej na całym świecie
Ooo, Ty też z Beskidu? ;) Tak, Góry Beskidzkie też można zaliczyć do tych najpiękniejszych miejsc.
Awatar użytkownika
Tomlee
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-06-27, 19:50

Post autor: Tomlee »

W Polsce oczywiście Kraków, w szczególności Stare Miasto. Mieszkam nie daleko, więc mam możliwość co jakiś czas odwiedzania tego chyba najpiękniejszego miejsca na mapie Polski. Co do całego świata to bardzo chciałbym zobaczyć na żywo wyspę Bora - bora. Na zdjęciach wygląda cudownie, z pewnością w rzeczywistości jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Mazury. Na Świecie park Gaudiego w Barcelonie
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Ja niewiele podróżuję :cry: , szkoda, ale do tej pory najbardziej podobały mi się widoki w Alpach... w życiu nie zapomnę jak tam pięknie:)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Niki pisze:
Ooo, Ty też z Beskidu? ;) Tak, Góry Beskidzkie też można zaliczyć do tych najpiękniejszych miejsc.
Oczywiście :) i kocham to miejsce najbardziej na świecie :D
Awatar użytkownika
skraczer
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-03-05, 22:03

Post autor: skraczer »

w Polsce ostatnio spodobał mi się Wrocław byłem tam kilka dni na wakacjach - ostatnio tam bylem jak miałem 2 latka, więc tym bardziej zrobił na mnie świetne wrażenie. bazę noclegową mają ok (nocowaliśmy w hotelu Etap, więc było wszędzie blisko), starówka przepięknie odnowiona, świetne kafejki i kawiarenki - bardzo klimatyczne.
a na świecie moje ulubione miejsce to Grecja - przepiękny kraj, super woda, jest co zwiedzać no i te świeże oliwki!
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Kraków, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rzym.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Jelly. pisze:Kraków
Przeciez tam jest okropnie

Zawsze podobał mi się Poznań i Lublin maja w sobie to coś taki klimat.
Awatar użytkownika
mała mi
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-06-29, 14:13

Post autor: mała mi »

Zawsze podobała mi się Warszawa, ale jak ostatnio tam byłam to czułam się dziwnie. Trochę mnie chyba przytłoczyła, może dlatego, że byłam sama, a dopiero później miałam się spotkać ze znajomymi. Ale tak sobie szłam i myślałam w rytm piosenki Kasi Groniec "Warszawa chwilowo znów dla mnie jest dużo za duża" :p

Kraków jak dla mnie zawsze był przereklamowany. Tzn może nie zawsze, w sumie jak za gówniarza jeździłam z koleżankami do Krakowa (mam nieco ponad godzinę pociągiem, więc w sumie jeździłam już sama jak miałam z 15lat) to tak sobie myślałam, że fajnie byłoby przyjechać tam z kimś bliskim i chodzić uliczkami starego miasta:)

Nigdy nie byłam we Wrocławiu, muszę nadrobić. Podobno Kazimierz nad Wisłą też jest piękny.

Poza tym polskie góry:)
Spływ przekrojem Dunajca - miodzio :D
Awatar użytkownika
heartbeat
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2010-07-09, 17:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: heartbeat »

W Polsce - Wrocław zdecydowanie, przepiękne miasto, kocham jego klimat.
Na świecie? Hmm, nie podróżuję za dużo, jeszcze wszystko przede mną. ; ) Ale miejscem, a właściwie miastem, które mnie urzekło jest Praga.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

ja kocham grecje. w tym roku we wrzesniu wybiream sie z chlopakiem i kolezanka z ap i jej 2 polowka na krete. kiedys juz tam bylam. uwielbiam to miejsce.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Ja uwielbiam Warszawę, ogólnie to kocham duże miasta, ruch, zgiełk, pełno ludzi. Dla wielu jest to przytłaczające i smutne, że w tych wielkich miastach, ludzie ciągle się gdzieś śpieszą, a ja to lubię. Lubię obserwować centrum, zabieganych ludzi. Fascynuję mnie to i dopiero tam dobrze się czuję.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja kocham lasy, niedawno byłam w pozostałościach po Puszczy Sandomierskiej i gdyby nie fakt, że las ten został posadzony ludzka ręką byłabym w siódmym niebie.
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Miasto Chełm ;) Bo pochodzę z niego i jestem "lokalnym patriotą" czy jak to się mówi. A poza tym bardzo podoba mi Kraków.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

dodam ze nim wyjade na ta krete to takze z paczka z ap wyjezdzam jutro do sopotu. bardzo lubie to miejsce
ODPOWIEDZ