pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prawko

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

4-listnaKoniczyna pisze:to gratuluję bo to szczęscie na prawdę jest zdać za pierwszym razem. Chociaż te osoby zawsze śmiały się z ilości moich podejść:)
Dziękuję :) no udało się, chociaż ze mną na egzaminie były osoby, które lepiej jeździły ode mnie, a i tak nie zdały. Pewnie stres ich zjadł :P ile razy zdawałaś?
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Zapisałam się. Aczkolwiek czarno to widzę. :roll: Ale jak to mówią, "głupi ma zawsze szczęście", więc może się uda ! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

maadzia13 pisze:Zapisałam się. Aczkolwiek czarno to widzę. :roll: Ale jak to mówią, "głupi ma zawsze szczęście", więc może się uda ! :mrgreen:
czemu taka pesymistka z Ciebie? Ważne, żebyś sobie poradziła jakoś ze stresem, a będzie dobrze ;)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Z tym właśnie może być ciężko :roll: No cóż, zobaczymy na co mnie stać ;p
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

jeszcze dobre 4 lata;d
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Jeszcze dobre 2 lata ; D Mam nadzieje że nie oducze sie jeździć . Tak długoo mam czekaać !
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja umiem przerzucać biegi;d
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Powinnam iść jakieś... 4 miesiące temu, ale za bardzo się bałam. No bo jak coś mi wyjedzie albo ktoś mi wyskoczy i kogoś potrącę? Nienienie. W końcu zrozumiałam, że nie ma się czego bać. Okej, pójdę we wrześniu. No ale matura, korki, czasu mało... Więc po maturze. Ale praca, ale szukanie mieszkania, a jak nie to wyjazd. Tak więc pójdę dopiero jak będę miała czym jeździć, bo na razie nie mam samochodu, więc po co mi prawko, żeby leżało i się kurzyło? Nienienie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

yel. pisze:Okej, pójdę we wrześniu. No ale matura, korki, czasu mało... Więc po maturze. Ale praca, ale szukanie mieszkania, a jak nie to wyjazd.
Myślałam, myślę zupełnie tak samo...I boję się, że odkładając to coraz dalej w swoich planach, kiedyś zrezygnuje z realizacji tego ;/ Po studiach chce założyć rodzinę, praca, kiedy będę miała czas na kurs? Mam nadzieję, że czasu nie braknie i chęci też, bo życie bez prawka w dzisiejszych czasach...? Nie nie nie.
Awatar użytkownika
4-listnaKoniczyna
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-05, 23:01

Post autor: 4-listnaKoniczyna »

Lukasz pisze:ile razy zdawałaś?
5:D:D wiem wiem, ale przynajmniej mam to już za sobą.
Lukasz pisze:chociaż ze mną na egzaminie były osoby, które lepiej jeździły ode mnie, a i tak nie zdały.
przeciez ja na egzaminie na którym zdałam zrobiłam więcej błędów niż na tych na których nie zdałam. Więc jest coś chyba nie tak.

Teraz tylko kupić zielony listek dla pewności, bo jeszcze się wkurzam jak ktoś za mną trąbi albo się denerwuje. A tak przynajmniej będzie wiedział, że początkujący kierowca.
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

4-listnaKoniczyna pisze:przecież ja na egzaminie na którym zdałam zrobiłam więcej błędów niż na tych na których nie zdałam. Więc jest coś chyba nie tak.
może Pan instruktor Cię polubił :P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

[qu
przeciez ja na egzaminie na którym zdałam zrobiłam więcej błędów niż na tych na których nie zdałam. Więc jest coś chyba nie tak.
eee tam;d ale zdałaś ;d
Awatar użytkownika
4-listnaKoniczyna
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-05, 23:01

Post autor: 4-listnaKoniczyna »

Lukasz pisze:może Pan instruktor Cię polubił :P
chyba nie. nigdy nie zapomnę jego strasznego tonu głosu i już myślałam że znowu nie zdałam i zaczęłam ryczeć zanim kartę dostałam:D
uniqex33 pisze:eee tam;d ale zdałaś ;d
no właśnie też się z tego cieszę:)
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

4-listnaKoniczyna pisze:chyba nie. nigdy nie zapomnę jego strasznego tonu głosu i już myślałam że znowu nie zdałam i zaczęłam ryczeć zanim kartę dostałam:D
tak jak koleżanka napisała najważniejsze, że zdane ;) czasami nie warto się przejmować na zapas..
Awatar użytkownika
4-listnaKoniczyna
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-05, 23:01

Post autor: 4-listnaKoniczyna »

tak jak koleżanka napisała najważniejsze, że zdane ;) czasami nie warto się przejmować na zapas..
no wiem wiem. ale i tak strasznie to było oczekiwanie na tę kartkę. i jego słow nie zapomnę nigdy. Jeden z najstraszniejszych dni w moim życiu. i jeszcze prawie na autobus do domu nie zdążyłam dobrze że się spóźnił bo ok 60 km chyb a nawet mam do domu:D
ODPOWIEDZ