pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Rok szkolny 2020/2021

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Margt19
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-07-14, 12:27

Rok szkolny 2020/2021

Post autor: Margt19 »

Jak sądzicie, jak będzie wyglądał rok szkolny 2020/2021? Ja bardzo się stresuje, bo we wrześniu córka rozpoczyna 1 klasę i nie bardzo sobie wyobrażam zdalną naukę. Oboje z mężem pracujemy i ciężko nam będzie to wszystko pogodzić. Wiem, że to, jak będzie wyglądała edukacja od września, zależy od rozwoju pandemii, ale skoro MEN przygotowuje się na zdalne nauczanie, to boję się, że nauka spadnie na nas - na rodziców. A trosk mam wiele - przede wszystkim, skoro chodzimy oboje z mężem do pracy, kto zostanie z córką w domu? i kto będzie jej pilnował, by się uczyła i by uczestniczyła w lekcjach? A jakie jest Wasze zdanie? Też nie rozumiecie, dlaczego na wesele można pójść, do sklepu również,jak i do kościoła, a do szkoły nie będzie można?
pionek
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2021-08-30, 14:37

Re: Rok szkolny 2020/2021

Post autor: pionek »

Ponad miesiąc temu do naszej szkoły został zakupiony program nowa era śmiało do szkoły https://swiatprogramow.pl/smialo-do-szkoly.html dzieci chętnie z niego korzystają na zajęciach. Koordynacja wzrokowa jak i słuchowa, dzięki tym zajęciom poprawi się dzieciom.
ODPOWIEDZ