cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach

Suplementy

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
elaiga
-#
-#
Posty: 328
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

Suplementy

Post autor: elaiga »

Ostatnio zainteresowały mnie różnorakie suplementy diety oparte o naturalne ziołowe składniki i tak się zastanawiam gdzie coś sensownego będzie można kupić. Jak znacie jakiś sprawdzony sklep, gdzie takie produkty można dostać i jest gwarancja, że są jakościowo na dobrym poziomie to się podzielcie się namiarami. Poza tym jak ktoś zna jakieś zdrowe suplementy, dzięki którym można poprawić funkcjonowanie organizmu to też chętnie skorzystam z podpowiedzi.

lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 308
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Re: Suplementy

Post autor: lucaskruszyna »

Jak ktoś chce kupić oleje wegańskie, suplementy roślinne to polecam zajrzeć do oferty przygotowanej przez sklep proaktiv.pl – bardzo duzy wybór różnych roślinnych produktów, sklep rzeczywiście na tym polu wyróżnia się na rynku więc każdy może cos wybrać. Ponad 15 lat działają więc można powiedzieć, że dobrze znają branżę.

powell70
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Suplementy

Post autor: powell70 »

Dziwie się, że ludzie jeszcze wierzą w "moc" suplementów. Wchłania się to w jakichś 2%, kosztuje sporo i nie leczy!
Jeśli ktoś leczy się przewlekle to chodzi do lekarza, wykonuje badania, monitoruje stan swego zdrowia. A po co komu suplementy? Nie lepiej zdrowo jeść i być aktywnym? ;) A btw. w przypadku tradycyjnego i długotrwałego leczenia, to najlepiej nie zajmować bardziej potrzebującym miejsca w kolejce, tylko poprosić o wypisanie e-recepty na lekarzonline.eu

ODPOWIEDZ