pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dieta pudełkowa

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
elaiga
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

Dieta pudełkowa

Post autor: elaiga »

Czy dieta pudełkowa się u was sprawdza i jak w ogóle wyglądają zamówienia weekendami? Czy też obowiązują posiłki?
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: lucaskruszyna »

Jestem po pierwszym cyklu z dietą wege od https://www.dietapremium.pl/. Zamówiłem jeden zestawtestowy na początku, spoko smakowało i postanowiłem spróbować. 4 kg w miesiąc mi poleciało, a nic specjalnie nie robiłem. To raz. Dwa, że na Warszawę nic tańszego w podobnej jakości nie znalazłem, a naprawdę się naszukałem. Oczywiście cena tutaj ma niewielkie znaczenie, bo chodzi o efektywność odżywiania i tutaj potwierdzam jest. Z dietetykiem byłem w stałym kontakcie telefonicznym. Zawsze można czegoś nowego spróbować, jak się ma na to po prostu ochotę.
belith
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2019-12-10, 13:45

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: belith »

ja korzystam z Loveat Catering Dietetyczny, jestem bardzo zadowolona, jedzenie mi smakuje, maja fajny wybor diet, a co do zamowien, to w tygodniu dostawy sa codziennie, a jesli chodzi o weekend, to w piatek dostawca przywozi jedzenie na caly weekend
Dozent
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-19, 16:50

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: Dozent »

U mnie niestety dieta pudełkowa się nie sprawdziła... wydałem sporo kasy a rezultat nikły...
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: Maciuszek87 »

Ja korzystam z oferty przygotowanej przez BonaAppeFit i mam dietę bez glutenu 1500 kcal i bardzo dobrze to wygląda. Każdego dnia mam dedykowany dla mnie zestaw posiłków na cały dzień. Wszystko smaczne i dopasowane też do moich oczekiwań jeśli chodzi o smak, a przy tym również nie ma nudy, bo regularnie się coś pojawia nowego i posiłki faktycznie są urozmaicone.
sochaarek
-#
-#
Posty: 231
Rejestracja: 2020-12-23, 09:58

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: sochaarek »

Ja korzystam z diety pudełkowej z tego względu, że chcę trzymać dietę a jednocześnie nie mam czasu na gotowanie. Więc tak jak dla mnie oferta www.mojcatering.com jest super bo mam zagwarantowane świeże posiłki każdego dnia, kalorycznie zbilansowane i zróżnicowane więć też nie ma nudy w tym jedzeniu. Jak dla mnie duża wygoda i polecam jak ktoś chce trzymać dietę ale nie ma czasu gotować.
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: Ania »

Próbowałam różnych, ale zadowolona jestem z Nice To Fit You. Zerknęłam sobie do apki na realne zdjęcia posiłków i to mnie przekonało. Faktycznie, zgadzam się z opiniami, że jedzenie jest smaczne, zróżnicowane.
ODPOWIEDZ