cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach

Rehabilitacja

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
elaiga
-#
-#
Posty: 303
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

Rehabilitacja

Post autor: elaiga »

Zastanawiam się, gdzie można liczyć na jakąś profesjonalną ofertę jeśli chodzi o rehabilitację ruchową dla dzieci? Znacie jakieś miejsce, gdzie pracują osoby, które będą w stanie sobie poradzić z trudnymi problemami neurologicznymi?

lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 271
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Re: Rehabilitacja

Post autor: lucaskruszyna »

Dojeżdżałem z bratem na rehabilitację do https://falmed.pl/rehabilitacja-neurologiczna i ma bardzo dobre wyniki. Z moim bratem był ogólnie ciężki kontakt. Zamykał się w sobie. Miał specyficzne drżenie lewej ręki. Udało się to terapeucie pokonać, nie bez problemów oczywiście, ale z czasem poszło. Widziałem, że lepiej się czuje praktycznie ze spotkania na spotkanie, dlatego zostawiam namiary, bo sam wiem, jakie to jest ważne. My się całą rodziną angażujemy, aby pomóc bratu. Wiadomo, raz lepiej raz gorzej, ale tutaj strzał w dziesiątkę zdecydowanie.

SylwiaVV
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2019-05-12, 18:08

Re: Rehabilitacja

Post autor: SylwiaVV »

W Krakowie gdyby ktoś z Was szukał gabinetu rehabilitacyjnego to polecam zapoznać się ofertą Reha Expert. Mama chodziła do nich na rehabilitację po złamaniu nogi. A ja czasem wybiorę się na leczniczy masaż kręgosłupa. Daje od razu ulgę :) Mają tam dobrych rehabilitantów i fizjoterapeutów.

DariuszKowalski
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2020-04-18, 13:03

Re: Rehabilitacja

Post autor: DariuszKowalski »

Jak masaż to ja polecam https://masajka.wroclaw.pl/

MObrien84
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-06-17, 13:18
Kontakt:

Re: Rehabilitacja

Post autor: MObrien84 »

warto poszukać prywatnej rehabilitacji - mówię to z doświadczenia. Niestety, ale na rehabilitację z funduszu, czeka się dość długo. A dwa - wizyty nie są zbyt częste. Kiedy moje córki były małe i miały problem z napięciem, od razu zapisałam się na prywatne wizyty. Jeździłam z córkami 2-3 razy w tygodniu, co nie było tanie, ale... tylko w ten sposób mogłam im zapewnić pomoc fizjoterapeuty. Na państwową rehabilitację, co prawda się dostałyśmy, ale po długim czasie i tylko na 1 wizytę w miesiącu. A to zdecydowanie za mało.

ODPOWIEDZ