pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Plany na wakacje 2020

Miejsca które warto odwiedzić
Mitka
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2019-09-20, 15:49

Plany na wakacje 2020

Post autor: Mitka »

Chcę w tym roku zaplanować urlop znacznie wcześniej niż w latach ubiegłych i szukam inspiracji. Bardziej mnie ciągnie poza granice Europy. Co byście mi polecili biorąc pod uwagę to kryterium?
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Plany na wakacje 2020

Post autor: malra »

Dobra decyzja, wcześniejsze poszukiwania mogą przynieś więcej satysfakcji, a co najważniejsze i większą dostępność ofert. Lubię podróżować po Europie, a mym ulubionym miejscem jest Hiszpania. Poza granicę Europy wyjechałam raz i była to Azja - zjawiskowa i piękna, może to właśnie to czego szukasz?
Martynka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2019-09-24, 22:27

Re: Plany na wakacje 2020

Post autor: Martynka »

My też już zaczynamy planowanie urlopu.Nigdy nie bylismy w Azji ,więc pomysł bardzo mi sie podoba.Koleżanka w zeszłym roku była w Gruzji ,a na przyszłoroczny urlop planuje trochę dłuższy wypad do Gruzji i Armenii,namawia nas bardzo na tej wyjazd,więc moze się skusimy i dla odmiany wybierzemy inny kierunek niż zwykle
Mitka
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2019-09-20, 15:49

Re: Plany na wakacje 2020

Post autor: Mitka »

Azja brzmi bardzo ciekawie. Gruzja i Armenia pięknie się przedstawia na zdjęciach w internecie. Malra, a Ty w jakim zakątku Azji byłaś? Gdzie szukać fajnych ofert?
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Plany na wakacje 2020

Post autor: malra »

Zwiedzałam również Gruzję i Armenię. Preferuje wyjazdy zorganizowane i stąd mój wybór warszawskiego biura podroży Wytwórni Wypraw. Mają fajne propozycje wyjazdów w dobrej ofercie, a do tego ciekawie rozpisany plan zwiedzania i obeznanych w odwiedzanych zakątkach pilotów. Podróżowałam z nimi kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli.
sevebrzo
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2019-06-14, 07:14

Re: Plany na wakacje 2020

Post autor: sevebrzo »

malra pisze: 2019-12-01, 18:57 Zwiedzałam również Gruzję i Armenię. Preferuje wyjazdy zorganizowane i stąd mój wybór warszawskiego biura podroży Wytwórni Wypraw. Mają fajne propozycje wyjazdów w dobrej ofercie, a do tego ciekawie rozpisany plan zwiedzania i obeznanych w odwiedzanych zakątkach pilotów. Podróżowałam z nimi kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli.
Ciekawe miejsce. Zupełnie coś innego niż Europa. I jeszcze nie tak "turystyczne" więc można zobaczyć dużo prawdziwej Gruzji. Tak sobie spojrzałem na plan i całkiem fajny. Intensywny program zwiedzania. Nic tylko pozazdrościć takiego wyjazdu.
PatrycjaN
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2019-05-12, 18:10

Re: Plany na wakacje 2020

Post autor: PatrycjaN »

Dużo ciekawych ofert ma Coral Travel. Jak podróżować za granicę to najlepiej z profesjonalnym biurem podróży. Warto śledzić promocje, czasem last minute można mega korzystną ofertę znaleźć.
jan33222232
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-03-22, 09:56

Re: Plany na wakacje 2020

Post autor: jan33222232 »

Na najbliższe wakacje to ja dopiero wyjadę pewnie w lipcu lub w sierpniu.Już zdecydowałem że pojadę do Hiszpanii i już nawet znalazłem ubezpieczenie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-na-wakacje . Tak naprawdę to każdy kto wyjeźdza za granicę powinien mieć wykupione jakieś ubezpieczenie bo bez ubezpieczenia jest bardzo źle.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Plany na wakacje 2020

Post autor: gringot »

Jeśli chodzi o wakacje w tym roku, to byłem z żoną w Belgii, było cudownie, nie spodziewaliśmy się, że aż tak nam się spodoba. A jeśli chodzi o płatności, to nam przydała się karta wielowalutowa, a o niej dowiedzieliśmy się od kolegi, który nam wysłał ranking https://wielowalutowe.com/
delkora
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2023-01-15, 18:45

Re: Plany na wakacje 2020

Post autor: delkora »

Uwielbiam różne wyjazdy i myślę, że w tym roku chciałabym przejechać się po południu Europy. Nie chcę jednak marnować za dużo czasu na opalanie, dlatego stosuję już Melanotan https://melanotan.biz/ który odpowiada za moją wspaniałą wakacyjną opaleniznę.
ODPOWIEDZ