pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pogrzeb

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Z przyjemnością podłączę się do tego tematu, ponieważ wspomniany przez kolegę zakład obejmuje tylko Warszawę.

Jeżeli ktoś szuka dobrego zakładu pogrzebowego w Katowicach lub w okolicach to bardzo polecam Angeluss (http://angeluss.pl/ ). Miałem nieprzyjemność chować mojego dziadka parę lat temu. Pracownicy Angelussa doskonale zrozumieli moją sytuację i nie dość, że zagwarantowali mi usługi na najlepszym poziomie, to zorganizowali wszystko tak, że sam nie musiałem się o nic martwić. Dziadek miał tylko mnie, a moi rodzice nie mogli wrócić z pracy zza granicy, co bardzo ich bolało. Więc to ja byłem odpowiedzialny za wszystkie formalności. Jeszcze raz bardzo polecam fachowców z Angelussa.
delkora
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2023-01-15, 18:45

Re: Pogrzeb

Post autor: delkora »

Planowanie ceremonii pogrzebowej to trudne zadanie, zwłaszcza gdy to pierwszy raz mierzymy się z tym wyzwaniem. Znalezienie pomocnych wskazówek może znacznie ułatwić ten proces. Osobiście polecam skorzystanie z bloga funeralnego dostępnego na stronie https://branzapogrzebowa.pl/ – to cenne źródło informacji, które może okazać się bardzo przydatne przy organizacji ceremonii pogrzebowej.
lino
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2022-07-03, 17:50

Re: Pogrzeb

Post autor: lino »

Jeśli poszukujesz trumien dębowych, to skontaktuj się z firmą https://kasprzyktrumny.pl/ zajmują się ich tworzeniem od podstaw. Działalność znajduje się na rynku od wielu lat i są w tej dziedzinie specjalistami.
ODPOWIEDZ