pompy abs, abs pump

wiercenie studni

projektowanie domu

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

projektowanie domu

Post autor: walio »

Projektowanie domu powinno być od zera? Wiele osób kupuje gotowe projekty, ale czy to jest dobre? Na pewno o wiele tańsze.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

No właśnie jest to tańsze, ale wiadomo, że nie będzie on nigdy tak dopasowany jak Ty byś to chciał, będziesz w tym domu mieszkała raczej całe, bądź większość życia, więc może warto trochę więcej wydać, by był zrobiony tak jak Ty tego chcesz.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Czym powinien wyróżniać się profesjonalny architekt? Nie chciałabym źle wybrać, by później brać kolejnego architekta do poprawy.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Bez dwóch zdań doświadczenie to tutaj kluczowa sprawa, no ale też powinien mieć świeży umysł, praktycznie każdy architekt ma na swojej stronie zdjęcia z wykonanych prac, wtedy będziesz mogła zobaczyć, czy ma kreatywny umysł
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

To właśnie sprawia dla mnie ogromną trudność, niby przeglądam oferty architektów, ale nie mogę znaleźć żadnej ciekawej oferty
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Jak dobrze poszukasz, to na pewno znajdziesz jakąś unikalną firmę, w moim przypadku również trwało to trochę czasu, jednak znalazłam architekta http://architektlodz.pl/ wszystkie ich decyzje są ekonomiczne, no i dają mnóstwo porad, nawet lekko wykraczających poza ich obowiązki, wszystko po to, by doradzić klientowi.
Onyks
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2017-12-19, 15:02

Post autor: Onyks »

Uważam, że jeśli ktoś przeznacza spore pieniądze na budowę i wyposażenie domu to warto też dołożyć trochę i zamontować systemu alarmowe. Złodzieje nadal grasują i lubują się w takich świeżo postawionych domach, bo wiadomo, że znajdują się tam nowe fajne rzeczy. Polecam Wam firmę, która montowała u nas systemy alarmowe https://www.juratel.com.pl/alarmy-systemy-alarmowe/ . Szybko i sprawnie. Najważniejsze bezpieczeństwo !
ODPOWIEDZ