pompy abs, abs pump

wiercenie studni

zarabianei na fotografii

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

zarabianei na fotografii

Post autor: glamko »

Czy da się zarabiać robiąc i sprzedając zdjęcia? W takim przypadku liczy się jakość i wygląd, czy masowa ilość zdjęć
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Duża ilość osób zarabia w ten sposób, masówka tutaj nie wchodzi w grę, zdecydowanie ważniejsza jest ich jakość i to by zdjęcie było niespotykane i się wyróżniało
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Inwestować od razu całe zaoszczędzone pieniądze w sprzęt, czy poczekać trochę i na razie działać ze słabą lustrzanką? Dodam, że fotografią interesuje się od niedawna, wiadomo, teraz jest wielki zapał, ale boję się, że mi się odwidzi i pieniądze pójdą na marne.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Nie inwestuj na razie nic w fotografię, skoro masz lustrzankę, to wystarczy Ci na kilka pierwszych miesięcy, jeżeli po tym czasie będziesz dalej zajarana tematyką, wtedy dopiero zacznij myśleć nad kupnem sprzętu, a na razie zacznij od czytania jakichś blogów tematycznych, by się podszkolić i nauczyć robić lepsze zdjęcia
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Który blog pozwoli mi na głębsze zapoznanie się z tematem? Dobrze by było, gdyby znajdowały się tam zarówno podstawy, jak i artykuły dla bardziej zaawansowanych
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Proponuję http://fotology.pl/ pisany jest idealnym językiem dla początkujących, dlatego w szybkim czasie wyniesiesz sporo informacji na temat fotografii
Onyks
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2017-12-19, 15:02

Post autor: Onyks »

Na fotografii jak najbardziej da się zarabiać, ale niestety najpierw trzeba trochę wydać. Najważniejszy jest dobry sprzęt no i umiejętności. Ja ostatnio zainwestowałem w drona i zrobiłem licencję. Mam sporo klientów na zdjęcia i filmy reklamowe, a także w trakcie wydarzeń sportowych w mojej okolicy. Niedawno zarejestrowałem się na całkiem nowej platformie https://dronlink.com/ i zauważyłem wzrost zainteresowania moją stroną. ;)
ODPOWIEDZ