pompy abs, abs pump

wiercenie studni

swędzenie w okolicach intymnych

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

swędzenie w okolicach intymnych

Post autor: glamko »

Od wczoraj strasznie swędzą mnie okolice intymne, po jakim czasie powinnam zgłosić się z tym do ginekologa
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Trudno jest to określić, czy swędzenie to jedyny objaw, jeżeli nie przejdzie w ciągu trzech dni, to na Twoim miejscu już bym szła
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Swędzi, oraz jest nieprzyjemny zapach, dziś trzeci dzień i dalej to samo, chyba muszę poszukać ginekologa
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Pani róża z gabinetu ginekologicznego http://www.rosemedica.pl/ jest dobrym ginekologiem z Krakowa, może przyda Ci się ta informacja, ja do niej chodzę już od kilku lat
anielka
-#
-#
Posty: 124
Rejestracja: 2016-04-18, 18:47

Post autor: anielka »

Przy takich objawach to niemal pewna infekcja grzybicza. Nic strasznego, ale trzeba iść do lekarza. Pewnie przepisze Ci globulki clotrimazolum apteka w pobliżu na pewno je ma :) Trzeba się trochę pomęczyć, ale szybko minie.
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: swędzenie w okolicach intymnych

Post autor: Jolka51 »

Na tego typu dolegliwości polecam tylko i wyłącznie Octenisept. Ja stosuję go na wiele przypadłości a infekcje intymne są jedną z nich. Preparat ma działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze i szerokie zastosowanie, a do tego jest bezpieczny nawet dla dzieci.
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: swędzenie w okolicach intymnych

Post autor: Ania »

Wiecie co, tutaj nie ma co gdybać, tylko wybrać się do ginekologa. Bo jasne, może być to infekcja grzybicza czy bakteryjna, ale może się okazać, że problem leży po zupełnie innej stronie, jak u mnie - ja miałam problem z suchością pochwy. I u mnie ulgę przyniosło stosowanie globulek Vagisan.
jarpac
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2021-03-20, 19:53

Re: swędzenie w okolicach intymnych

Post autor: jarpac »

Swędzenie w okolicach intymnych? To jest jakaś masakra! Do tego jeszcze pieczenie i bóle cewki moczowej. Szczerze mówiąc, myślałam, że jest to związane z drogami moczowymi, ale myliłam się. Lekarz stwierdził, że cierpię na suchość pochwy i zalecił mi stosowanie globulek dopochwowych cicatridina, które, tak na marginesie mówiąc, są bez recepty! :)
ODPOWIEDZ