pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakie macie sprzety agd w waszej kuchni?

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Jakie macie sprzety agd w waszej kuchni?

Post autor: crystalka »

okap na pewno warto mieć, u nas w kuchni electrolux z funkcja hob2hood, ta funkcja polega na tym, że włącza się automatycznie podczas gotowania, szybko pochłania zapachy, ma też funkcję bezgłośnego odświeżania powietrza
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Jakie macie sprzety agd w waszej kuchni?

Post autor: malra »

Taki okap jest doskonały podczas codziennego użytkowania. Można zapomnieć, że go się posiada:) Ja swój z taką funkcjonalnością kupowałam w Solgaz wraz z kuchenką gazową typu "gaz pod szkłem". Wybrałam tą z nowej serii Innova, która jest cicha i również oszczędna w zużyciu gazu.
Ania
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2020-04-29, 22:33

Re: Jakie macie sprzety agd w waszej kuchni?

Post autor: Ania »

Większość sprzętów które mam w kuchni to Electrolux. Na przykład płyta indukcyjna Flex Infinite. Można gotować na niej w garnkach o różnych kształtach czy wielkościach dzięki polom grzewczym Infinite. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
Joasia85
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2020-12-14, 10:18

Re: Jakie macie sprzety agd w waszej kuchni?

Post autor: Joasia85 »

W kuchni w sumie można mieć wszystko :) Albo mniej przydatne rzeczy a czasem nawet bardziej przydatne. Ja kupiłam sobie ekspres do kawy jednak nie za drogi, robi naprawdę dobre kawy. Jednak moim daniem wszystko zależy od typu i jakości kawy jaką kupujemy. Zawsze patrzę na ranking https://czaskawy.pl/Najlepsza-kawa-ziarnista-bloglist-pol-6.html, widzę jakie kawy są najlepsze do kawy czarnej a jakie kawy z mlekiem.
monika7373
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2021-08-05, 13:27

Re: Jakie macie sprzety agd w waszej kuchni?

Post autor: monika7373 »

Praktyczne i modne okapy kuchenne https://e-okapykuchenne.pl/okapy-kuchenne możecie znaleźć w Internecie. Zamówić z dostawą do domu i nie trzeba chodzić i marnować czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych. Przez telefon też dobrze doradzą i wytłumaczą co i jak. Kupiłam i jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ