pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lampa wisząca dla dziecka

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Miumi08
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-02-16, 19:04
Lokalizacja: Chojnice

Lampa wisząca dla dziecka

Post autor: Miumi08 »

Cześć. Poszukuję jakichś dobrych i sprawdzonych lamp wiszących dla dzieci. Czy jesteście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Co sądzicie o tym z linka? Może macie jeszcze jakieś swoje propozycje w tym względzie?
Kop studnię, zanim będziesz miał pragnienie.
bluszcz
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-03-10, 12:45

Post autor: bluszcz »

No całkiem ładne są... gdyby nie te ceny. 8) Tu sobie spójrz http://www.smyk.com/dziecko-mama - zakładka pokój dziecka, masz bardzo podobne, a prawie połowę taniej. W naszym przypadku było tak, że to latorośl sobie wybierała wystrój (w granicach rozsądku) i właśnie padło na taki kolorowe, w sówki, chyba na smyku jest taka identyczna lampa. Moim zdaniem są bardzo fajne, dają jasne światło, w sam raz do pokoju malucha. Nawet dobraliśmy podobne kinkiety (też w sówki). Na początku mi się tak średnio podobały (i kinkiety i lampa), ale teraz jestem jak najbardziej na tak. To nie mi się ma w końcu podobać.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Ja długo się zastanawiałam nad lampą do pokoju córki. W końcu wybrałam wiszącą na http://www.homebook.pl/produkty/lampy-dzieciece. Jestem z niej bardzo zadowolona. Dla mnie ważne było aby dawała dużo światła i ładnie komponowała się z resztą dodatków.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

To nie jest łatwy wybór. Zwłaszcza, że tyle tego teraz jest.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

I czasami nawet nie wiadomo na co postawić - na design czy funkcjonalność? Czasami idzie to ze sobą w parze, ale nie zawsze. Szczególnie w przypadku lamp dziecięcych.
Awatar użytkownika
Cost66
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-06-08, 21:19
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Cost66 »

ladyaga pisze:To nie jest łatwy wybór. Zwłaszcza, że tyle tego teraz jest.
Nie da się ukryć. W sumie to nic nie jest łatwe.
Szczęście o kiju się wlecze, a nieszczęście lata na skrzydłach.
Awatar użytkownika
Nguyen
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-06-14, 19:49
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Nguyen »

Ja mam dla swojego dziecka wiszącą lampę. Uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie.
Wieczór bywa mądrzejszy niż poranek.
guliaa
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-22, 13:32
Kontakt:

Post autor: guliaa »

Ja jestem za zaczepianiem w pokoju dziecka lamp sufitowych, ale krótkich. Wisząca lampa zabiera jednak trochę przestrzeni, a niech dziecko czymś rzuci przypadkiem trafi i po lampie :)
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Ja lampę dla siebie kupiłem tutaj bo akurat była promocja, że uwielbiam czerwony to nie mogłem nie kupić :D
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A to i ja zerknę. Szukam teraz czegoś do przedpokoju.
ODPOWIEDZ