pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wolny czas

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Wolny czas

Post autor: Franciszka »

Pomysł na fajne pędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi? Zdecydowanie http://parklinowyjachranka.pl/
Zerknijcie na ofertę, będziecie zachwyceni. Mają też hotel w okolicy jakby ktoś chciał zostać na noc - http://jachranka.pl/kontakt :)
lustor
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-12-30, 08:42
Kontakt:

Post autor: lustor »

Oj tak, nie raz korzystałem i dalej będe korzystał.
Awatar użytkownika
Kliiv8
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-01-03, 11:59
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Kliiv8 »

Lubię spędzać czas wolny aktywnie więc jeśli będę gdzieś w pobliżu pewnie skorzystam. Sama staram się odkrywać ciekawe miejsca w mojej okolicy. Nie tylko parki linowe czy baseny ale też parki, lasy.
Myśli, które są coś warte, chcą być przeżyte, a nie zrozumiane.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja lubię sobie poleżeć i zrelaksować się przy książce i dobrym grzanym winem.
Awatar użytkownika
TomTom40
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-01-06, 17:47
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomTom40 »

Lubię siedzieć w domu i czytać książki czy też oglądać filmy. Często z przyjaciółmi urządzamy sobie maratony tematyczne. Świetna zabawa, polecam!
Największe cuda powstają w największej ciszy.
Makary
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-01-10, 15:29
Kontakt:

Post autor: Makary »

Różnie spędzam wolny czas:chodzę na basen,jeżdże na rowerze,oglądam filmy i przeglądam internet.
Marmadelle
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-11, 09:42
Kontakt:

Post autor: Marmadelle »

Ja swój wolny czas spędzam na wystawach, koncertach, perfomancach i w teatrze. Kocham sztukę
MaciekW
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2016-01-11, 14:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekW »

Czytam mnóstwo książek, lubię chodzić do teatru (wiem, mało popularne) lub samemu coś pisać - wiersze, opowiadania itp.
ala17
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-11, 21:56

Post autor: ala17 »

W lato jedziemy na basen, w zimę na łyżwy. A jak chcemy posiedzieć w domu to wyciągamy monopol.
Awatar użytkownika
ballin5
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2016-01-08, 21:50

Post autor: ballin5 »

Najbardziej lubię wychodzić ze znajomymi. Obojętnie czy idziemy do kina, na spacer, na koncert czy coś zjeść zawsze dobrze się bawimy. Dobra ekipa jest najważniejsza!
W tej samej chwili zadzwonił budzik, który Muminek zwykle nastawiał na porę zmierzchu, ponieważ wtedy właśnie najbardziej tęsknił za towarzystwem.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja w wolnym czasie robię sobie seanse na seriale kryminalne Patryka Vegi
Taranza
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-13, 12:26
Kontakt:

Post autor: Taranza »

Nie mam wolnego czasu. W zasadzie nie pamietam jak to jest go mieć, bo od kilku lat ciągle pracuje.
Awatar użytkownika
BarryWhite2
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2016-01-09, 21:11

Re: Wolny czas

Post autor: BarryWhite2 »

Franciszka pisze:Pomysł na fajne pędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi? Zdecydowanie http://parklinowyjachranka.pl/
Zerknijcie na ofertę, będziecie zachwyceni. Mają też hotel w okolicy jakby ktoś chciał zostać na noc - http://jachranka.pl/kontakt :)
Bardzo fajna opcja. Może skorzystam.
Ludzie sukcesu robią przegląd najważniejszych spraw i działają na tej podstawie, natomiast nieudacznicy widzą tylko chaos.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

No, brzmi całkiem świetnie. Ja póki co w wolnym czasie staram się nadgonić z obowiązkami domowymi, więc nie ma jak wyjechać.
JustynaBratkows
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-14, 15:45
Kontakt:

Post autor: JustynaBratkows »

Od jakiegoś czasu biegam w moim wolnym czasie. Za 2-3 miesiące jak zrobi się ciepło planuje zacząć jeździć rowerem, bo postanowiłam go sobie kupić.
ODPOWIEDZ