pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zdrowe odżywianie się

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Adona
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-11-24, 00:27

Post autor: Adona »

Też staram się jesć zdrowe produkty ale nie raz lubię sobie zjeść coś mniej zdrowego.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja też zazwyczaj jadam zdrowo, ale jakimś dobrym ciastem też zwykle nie pogardzę :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Uważam, że na takie domowe ciasta można sobie od czasu do czasu pozwolić. Tym bardziej, że możemy sobie przygotować zdrowszą wersję ciasta.
Awatar użytkownika
Jagodzinka
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-12-12, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Jagodzinka »

jak sie ma zbilansowana dietę to raz na jakiś czas ciastko pizza czy hamburger nie zaszkodzi :) a zawsze to urozmaicenie zwłaszcza czekolada potrafi poprawić humor :) jak to mówią wszystko jest dla ludzi tylko trzeba zachować zdrowy rozsądek :lol:
Kobiecy Punkt Widzenia to portal stworzony dla kobiet które interesują się modą, urodą i zdrowym odżywianiem . Nowe artykuły piszemy średnio co 3 dni, staramy się aby zawsze być na topie ważnych wydarzeń modowych.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Ja także lubię czas "zgrzeszyć".
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Odchudzanie wcale nie musi być kosztowne. Jeśli ktoś nie może sobie pozwolić na osobistego dietetyka to może skorzystać z diety appka na happie.pl To bardzo pomocna i niezwykle aplikacja na telefon która działa jak osobisty dietetyk, podpowiadając kiedy zjeść dany posiłek, dostosować plan żywienia do indywidualnego trybu życia. Z początku byłam sceptycznie nastawiona do czegoś takiego ale znajomy się na to zdecydował i widać po nim bardzo pozytywne efekty.
herbatka25
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-12-11, 09:34

Post autor: herbatka25 »

ladyaga pisze:Podpisuję się pod tym obiema rękami. Ja także lubię czas "zgrzeszyć".
Zgadzam się.
Waleria
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2016-01-03, 12:16

Post autor: Waleria »

Raz na jakiś czas lubię zjeść np. coś słodkiego.
Kalarta
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-04, 13:25
Kontakt:

Post autor: Kalarta »

Odżywiam się bardzo zdrowo. Zero mięsa, dużo warzyw, owoców, kasz i ziaren.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja staram się odżywiać zdrowo. Chociaż wiadomo, że od czasu do czasu zdarza mi się trochę zgrzeszyć ;).
Otylio
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-20, 20:45

Post autor: Otylio »

To tak jak ja,zazwyczaj jem zdrowo ale raz na jakiś czas i coś mniej zdrowego się znajdzie w jadłospisie.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Ja korzystam z dobrej masarni. Mają dobre mięso i sprzęt. Ostatnio kupili sobie nawet stół rozbiorowy z ZFM i przyspieszyło to ich produkcję.
Karolaklos
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-24, 08:35
Kontakt:

Post autor: Karolaklos »

Ja także bardzo zdrowo się odżywiam. Zaczęłam zawracać uwagę na to co jem, gdy koleżanka powiedziała mi, że dzięki zdrowemu odżywianiu udało jej się wygrać walkę z trądzikiem. Zaczęłam pić dużo wody, jeść dużo warzyw i owoców, a także kasz i ziaren. Nie pozbyłam się całkowicie trądziku, ale moja skóra dużo lepiej wygląda, a także zauważyłam, że stosowane kremy dużo lepiej działają.
sosiczki
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-24, 10:53
Kontakt:

Post autor: sosiczki »

Żeby odżywiać się zdrowo nie trzeba wydawać fortuny, wszystko należy robić z głowa. Kasza czy warzywa strączkowe nie kosztują wiele a zapewniam Cię ze maja równie dużo składników odzywczych co chemiczne suplementy.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. To mit, że zdrowe odżywianie musi być kosztowne.
ODPOWIEDZ