pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zakup samochodu

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Zakup samochodu

Post autor: zbyhu »

Kupując samochód szukacie fachowej pomocy wśród znajomych, mechanika czy opinii na necie??
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Znajomych mechaników :)
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Post autor: zbyhu »

fajnie. tylko nie mam znajomego mechanika :/ będę musiał szukać jakiegoś innego rozwiązania
Boleq
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-06-13, 11:34

Post autor: Boleq »

Ja kupując auto skorzystałem z wszystkiego po trochu a kupowałem i tak ze znajomym który zna się lepiej na samochodach niż ja.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

A jaki samochód wybrałeś i co ma na wyposażeniu? Kupiłeś samochód, który ma auto klimatyzacje serwis i podgrzewane fotele czy takie rzeczy nie są Ci potrzebne?
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Ja zarówno sprzedałem, jak i kupiłem samochód na sprzedajemy.pl. Mają dużo ofert, ale przede wszystkim przekonuje mnie to, że cały serwis jest darmowy.
szwed86
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-11, 15:37
Kontakt:

Post autor: szwed86 »

Wydaje mi się, że warto skorzystać, że wszystkich źródeł. Ja mam kuzyna mechanika, więc mam chociaż z tym problem z głowy.
kaczmar90.90
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-08-26, 14:12
Kontakt:

Post autor: kaczmar90.90 »

Jak nie masz znajomego mechanika to szukaj opinii wśród znajomych. Te w necie nie zawsze odzwierciedlają jakość usług jakie oferują warsztaty.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Świetne słowa. Dobry mechanik jest na wagę złota.
Awatar użytkownika
Zafira
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-09-17, 15:15
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Zafira »

Jak kupowałam swojego Francuzika to pojechałam z kolegą mechanikiem. Chciałam dać mu trochę kasy za fatygę, ale wystarczył dwupak piwa ;) Jako ciekawostkę dodam, że pierwszy raz (wtedy jechałam po Fiata) pojechałam z ojcem. Nigdy więcej tego nie zrobię. Niby długoletni kierowca na wszystkim się "zna", a kupiłam dzięki niemu takie badziewie, że do tegj pory jak o tym myślę to się złoszczę i denerwuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
atrix
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2014-08-27, 13:19

Post autor: atrix »

Zanim kupisz wóz, to możesz go przetestować. Pyrzowice wypożyczalnia samochodów służy uprzejmie.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Czytałam ostatnio na wgniecenia.pl jak naprawić wgniecenie i okazuje się, że teraz można to zrobić bez jakiejkolwiek ingerencji w lakier, na czym można zresztą dość dużo zaoszczędzić, nie musząc korzystać z usług lakiernika. Sprawdzaliście to kiedyś?
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Jakby ktoś rozważał kupno nowego crossovera, to warto sprawdzić tu: http://www.renaultfinansowanie.pl/promo ... mocje.html bo teraz są mega promocje - mój kolega kupił nowiutkiego Kadjara na 5-letniej gwarancji i płaci tylko 650 zł miesięcznie. Jak ktoś lubi crossovery, to jest do rozważenia. Sama bym kupiła, jakbym miała stałą pracę.
marylou
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2015-09-23, 15:30
Lokalizacja: Swędów

Post autor: marylou »

Ja skorzystałam z podobnej opcji jak Wawer. Gdy kupowałam Nissana Micrę to niestety nie obyło się bez kredytu, ale atrakcyjne warunki znalazłam u autoryzowanego dealer na http://www.nissanfinance.pl/ Warto patrzeć na oferty dealerów, bo często okazują sie lepsze niż w innych bankach ;)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Mechanik to jest podstawa, zwłaszcza zaufany. Jak kupisz auto, on Ci sprawdzi, że jest wszystko sprawne to dodatki możesz sobie samemu kupować. Mówię tu o jakichś wymianach żarówek, ewentualnie akumulatorze. Ogólnie o wszystkim co jest dostępne w tego typu sklepach https://eport2000.pl i bez kłopotu wymienisz.
ODPOWIEDZ