pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Reggea i Ragga

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja bez tego nie potrafię żyć. Już minęło tyle lat a ja ciągle się tym jaram :D
Awatar użytkownika
ka_ma
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-05-27, 16:26

Post autor: ka_ma »

zaczęłam słuchać juz parę lat temu i nadal słucham tych samych kawałków , oczywiście nowych też; ) najbardziej lubię :
habakuk
jamal
NDK
IB
Bob Marley
no i jeszcze innych

ogólnie REGGAE to mój ulubiony gatunek muzyki na równi z klasyczną
Awatar użytkownika
małapaskuda.
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2011-05-14, 18:03
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie

Post autor: małapaskuda. »

vavamuffin, daab, Soja, Esta Selekta, Bas Tajpana, NDK, jamal
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Reggae - Dla mnie to sposób na życie aby godnie przeżyć ciężkie czasy, i to nie jest żadna tania gadka, dzięki tej muzyce i ideom Ruchu Rastafarian poczułem się silny - wiem że jak coś chce bardzo, to jestem w stanie tego dokonać. Reggae daje mi powody do uśmiech, dzięki niej się śmieje, a złe emocje przeradzają się w pozytywne. Po prostu ideał Ruchu jest skierowana ku mnie, jednakże nie jestem Rastafarianinem gdyż jednak nie porzuciłem chrześcijaństwa.

Zespoły?

Vavamuffin
EWR
NDK
JAMAL
RAS LUTA
JUNIOR STRESS
Grubson
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Bycie Rastafarianinem wcale nie wykreśla cie z bycia chrześcijaninem. Przecież Ruch ten również opiera się na Biblii. Wielu ludzi nie identyfikuje sie z konkretną religią tylko uznają to za jakiś sposób życia. Nie bede sie tu za bardzo rozpisywać bo brakuje mi słów żeby opisac o co mi chodzi ale myślę że zrozumiałeś :P

Aczkolwiek uważam że w naszym kraju nie ma chyba ludzi którzy byliby naprawde bardzo Rasta chociaż świat sie zmienia i ideologia tego ruchu chyba troszke też ewoluuje Dla mnie najbardziej "Rasta" jest Bas Tajpan.
No ale na pewno jest dużo ludzi którzy kierują swoje życie tym Ruchem i jest ono dla nich bardzo ważne tak jak np dla mnie czy dla ciebie i za to wielki Szacun :)
Dredmen
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-07-01, 12:41

Post autor: Dredmen »

Ja uwielbiam stare polskie reggae, takie kapele jak Izrael, Gedeon Jerubbaal, Sztywny Pal Azji, Bakszysz, R.A.P, czy trochę lżejszy Daab :) Z zagranicznych obowiązkowo Bob Marley
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Izrael i Daab to faktycznie godne zespoły :)
Awatar użytkownika
małapaskuda.
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2011-05-14, 18:03
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie

Post autor: małapaskuda. »

redi_gyal pisze:Izrael i Daab to faktycznie godne zespoły
Zgadzam się z tobą.
ODPOWIEDZ