pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Koszule

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Tulek
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-10-24, 12:40

Koszule

Post autor: Tulek »

Ja zakładam koszule od święta a jak jest z wami,nosicie na co dzień?
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Lubię nosić koszule, zarówno te eleganckie jak i bardziej nieformalne, typu bawełniane czy dżinsowe. Natomiast moja ulubiona koszula jest klasyczna - niebieska, w białe poziome paski, długi rękaw i białe mankiety.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Uwielbiam koszule! :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Dla mnie chyba głównym plusem koszul jest to, że mogą stanowić zarówno luźną jak i bardziej elegancką stylizację. Nawet sobie zamówiłam nową koszulę z orsay, ponieważ nie mogłam się już powstrzymać. Ale póki co muszę sobie dać na wstrzymanie, ponieważ w mojej szafie jest już pełno różnych koszul.
Michol
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-12-10, 10:45

Post autor: Michol »

Raz po raz lubię założyć koszulę ale na co dzień w nich nie chodzę.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja kiedyś zakładałem głównie od święta. Obecnie noszę coraz częściej. Głównie do pracy. Połączenie koszula plus sweterek jest wygodne i jednak trzeba trzymać pewien dress code ( mimo że oficjalnie takiego nie ma).
No i specjalnych okazji również jest sporo. Jakieś wesela, święta, sylwester. Czasami człowiek wybierze się na kolację.
Staram się wybierać te lepsze jakościowo. Wbrew pozorom wcale nie jest to taki duży wydatek.Warto jest zerknąć sobie tutaj: http://www.osovski.pl/ - w firmie Osovski można kupić koszule przecenione z 300 zł na 100. Mają swoje sklepy w większych galeriach ale można kupić sobie coś przez internet.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
Awatar użytkownika
Gurina81
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-02-25, 00:18
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Gurina81 »

koszule wciąż popularne są w kratę, ja osobiście wolę jedwab, w związku z czym uważam że Massimo Duty robi rewelacyjne koszule. Idealnie leżą, podobnie jak wszystkie inne ciuchy tego producenta.
Często zdaję się na żywioł i pewnie przez to wiele tracę, ale przynajmniej jestem sobą, a nie jakimś eleganckim wyrafinowanym dupkiem
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja uwielbiam faceta w koszuli!! Jest teraz taki szeroki wybór w koszulach, w kratę, w paski, gładka, jedwabna, z lnu itp. mój facet niestety nie jest ich zwolennikiem i woli luźne spodnie i dres :( ubrać go koszulę graniczy z cudem, pomijając święta. Ostatnio stwierdził, że sobie kupi. I kupił. O rozmiar za małą bo raz że nie wiedział jak się dobiera męską koszulę a dwa, nawet jej nie przymierzył tylko na oko brał :( A to przecież nie jest takie trudne!
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja także uwielbiam, gdy mężczyzna nosi koszule. Sama rzadko w nich chodzę.
ablapom
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2015-11-15, 11:50
Kontakt:

Post autor: ablapom »

Zauważyłem że wygląd człowieka w takiej koszulce zależy od twarzy.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja rzadko chodzę w takich typowych koszulach, ale mam sporo takich luźnych. Za to mój mężczyzna bardzo często je zakłada.
marylou
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2015-09-23, 15:30
Lokalizacja: Swędów

Post autor: marylou »

Koszule jak najbardziej tak! Preferuję zazwyczaj gładkie, ale w kratkę też są ok :) A co sądzicie to koszulach w takich kolorach:
Obrazek
?
spoko czy jednak przesada?
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Mam koszulę w podobnym kolorze, ale to oczywiście kolor dla kobiety, a nie na koszule męskie :)
Mzak
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2015-11-13, 12:49

Post autor: Mzak »

Ja nie noszę ale żona lubi koszule damskie na zoio.pl
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

To pewnie bardziej zainteresuje facetów, ale fajne koszule mają też na stronie sklepu ze smokingami i garniturami. Tu masz akurat smokingi http://www.modini.pl/21-smokingi, ale jak poszukasz to są też koszule i ogólnie ubrania okolicznościowe. Warto sprawdzić.
ODPOWIEDZ