pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szkoła - co przynosi nowy rok?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
wiecznystudent
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-09-10, 10:45

Szkoła - co przynosi nowy rok?

Post autor: wiecznystudent »

Ruszyła szkoła, a ja czuję się tak jakby były dalej wakacje. Całokształt się zmienia z roku na rok w szkole. Na dłuższą metę w pewien sposób przez te wakacje zaczyna się tęsknić za szkolnymi murami. Najlepsze jest to, że wraca się do tego samego budynku po kilka razy wciągu paru lat i nieustająco co wakacje coś się zmienia. Jak nie przemalują ścian, to wymienia ławki lub ustawią fotele na korytarzach jak na przykład to rok temu było. Przebudują halę sportową robiąc powierzchnię użytkową o 10 cm szerszą niż była. No ale obecnie poczynione zostało coś co mnie ruszyło. Ja gdy poszedłem w tym roku do szkoły to oczom nie uwierzyłem. Schodzę na najniższy poziom (piwnica) a tam szafki szkolne. I to nie byle jakie szafki, bo szafki ubraniowe, gdzie można zostawić nie tylko kurtałkę. No kurde zatkało mnie absolutnie. Z jednej strony ekstra koncepcja, bo nie trzeba sterczeć w rzędach do szatni po odzienie wierzchnie (kurtkę), a z drugiej jestem ciekaw jak długo wytrzymają w stanie używalności. Za każdym razem jest taka straszna rzecz, że jak kończy się zajęcia o 14:25 to w domu jest się o 16:00 przy czasie potrzebnym na drogę równym 15 minut. Więcej szkół winny się zaopatrywać w takie sprawy. Jest to wygodniejsze dla nas, uczniów jednakowoż również i dla nauczycieli. U nas dyżurów pod szatnią już nie ma. Aż przychodzi chęć na chodzenie do szkoły. No a teraz wy powiedzcie co zastaliście po wakacjach w waszych szkołach? Co wam zaoferowały wasze szkoły na ten rok szkolny?
pionek
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2021-08-30, 14:37

Re: Szkoła - co przynosi nowy rok?

Post autor: pionek »

Dzieci z autyzmem mają ciężko dlatego też warto zapisać je na jakieś zajęcia. Myślę, że program edusensus spektrum autyzmu https://swiatprogramow.pl/spektrum-autyzmu-pro-edusensus-2021.html będzie super rozwiązaniem, jednak nie koniecznie wszystkich na niego stać.
ODPOWIEDZ