pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szukanie pracy przez internet ?

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Szukanie pracy przez internet ?

Post autor: puzon »

Czy w taki sposob można znaleźć dobre zatrudnienie?
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja sam znalazłem swoją pracę przez internet. Wprawdzie miałem już zatrudnienie niemniej praca jaką wykonywałem nie satysfakcjonowała mnie tak jak powinna.
Znalazłem ją za pomocą portalu GoWork. Jest to wygodny agregator ofert tak więc wszystko jest w jednym miejscu i naprawdę nie trzeba zaglądać na kilka różnych portali aby znaleźć coś dla siebie.
Zerknijcie sobie tutaj:
http://www.gowork.pl/praca/katowice;l - na stronie jak widzicie znajduje się bardzo wiele ofert pracy z Katowic - można sobie oczywiście wpisać również inne miasta.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ja tak właśnie znalazłam pracę :D
Marinoo1
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-12-10, 08:27

Post autor: Marinoo1 »

Polecam się przejść po różnych agencjach i spróbować. Tam zawsze mają największy wybór bo to staję się co raz bardziej modne.
Natika
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-12-13, 01:03

Post autor: Natika »

Jak ja szukałam pracy to tylko praktycznie przez internet oraz jeszcze w gazecie.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Owszem przez internet też można znaleźć dobrą pracę. Trzeba tylko umieć odsiać przysłowiowe ziarno od plew wśród ofert i wystrzegać się oszustów. Oczywiście jak to tradycyjnie bywa, pomocne również będzie CV zwalające z nóg naszego przyszłego pracodawcę :P Warto więc się dokształcać i inwestować choćby w szkolenia sprzedażowe 4change.pl, dzięki czemu będziemy wyróżniać się na tle innych kandydatów.
Awatar użytkownika
grafomania
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2014-12-08, 15:30

Post autor: grafomania »

Pewnie ze mozna znaleźć przez neta, ale z przebajerowanym CV też nie ma co przesadzać, bo już się spotkałam z tym, że pracodawcy coś takiego krytykowali.
Milko
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-12-27, 00:52

Post autor: Milko »

Ostatnio szukałam pracy i był to głównie internet ale też regionalne gazety.
sychzd
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-01-30, 13:46

Post autor: sychzd »

Każda metoda jest bardzo dobra, jeśli tylko przynosi skutki.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Jeżeli dobrze się do tego zabierzemy szukanie pracy w Kaliszu, czy jakimkolwiek innym mieście wcale nie będzie aż tak trudne. Trzeba stworzyć dobre, rzetelne CV, przedstawiając w nim wszystkie swoje mocne strony, a następnie regularnie szukać ofert w branży, która nas interesuje.
gambi
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-02-14, 15:49

Post autor: gambi »

Obecnie trzeba szukać pracy korzystając z lokalnych serwisów ogłoszeniowych tam ogłoszenia są dużo lepsze, z uwagi na to ze mozemy napotkac prawdziwe perełki nigdzie nie publikowane.
Morek
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-02-19, 12:16

Post autor: Morek »

Szukając pracy warto przejrzeć gazety z ogłoszeniami lokalnymi bo cały czas dużo tam ogłoszeń o prace.
madziara
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2015-02-08, 19:12

Post autor: madziara »

dokładnie internet nie może byc jedynym miejscem
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Ma to sens jeśli szukasz pracy z regionu na stronach, które mają taki podział. Zobacz między innymi taką stronę jak tu http://polskastrefa.pl/praca/ choć też nie masz gwarancji, że będzie branża, której szukasz, ale zawsze warto spróbować.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Ja znalazłem pracę w automyjni w Szczecinie, pelna profeska, na początek tylko pranie tapicerki Szczecin, ale z czasem zacznę też bardziej "zaawansowane" stanowiska obsługiwać. Stawka niezła, plus premia uznaniowa.
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
ODPOWIEDZ