pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Studia podyplomowe

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Studia podyplomowe

Post autor: Minkie »

Jak myślicie - jakie studia podyplomowe warto zrobić po magisterce z zarządzania? Podobają mi się podyplomówki na Vistuli (Menedżer Procesów Biznesowych albo Zarządzanie ryzykiem w organizacji). Może ktoś jest tam na podyplomowych i się wypowie???
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Dla mnie jeszcze za wczesnie na podyplomowe, ale ogólnei uważam, że warto. Moja mama zrobiła dwie, dizeki temu najpierw miała więcej godzin w szkole, a potem została dyrektorem. Tylko trzeba wybierać coś, co nam się przyda, a nie byle mieć papier, no chyba, ze kotś potrzebuje tlyko papieru - np. do awansu...
maratonczyk7
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-04-10, 22:24

Post autor: maratonczyk7 »

Przyda sie, ale nie dla papierka. Musisz dobrze wybrać kierunek. To co chcesz wybrać wydaje się dobrym rozwiązaniem
dana1104
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-04-11, 17:39

Post autor: dana1104 »

Jak już wybierać to z głową. Podyplomowka to fajna sprawa sama robię z prawa
Wrózka Arna zaprasza http://arnawarszawa.pl
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Podyplomówka z prawa? Ale chyba jakaś specjalizacja z samego prawa chyba nie ma podyplomówek jest za dużo materiału. Ja skonczyłam prawo i zastanawiam sie nad podyplomówka z tłumaczeń specjalistycznych i przysięgłych takie kierunek jest na Vistuli. Chce podchodzic do egzaminy na tlumacza ale nie mam zupełnie doświadczenia w tym kierunku.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Zależy Ci pewnie na kierunku biznesowym? Myślę,ze po zarządzaniu warto byłoby rozwijać umiejętności związane na studiach i może bardziej się wyspecjalizować? Dzięki temu będziesz miała większe możliwości na rynku pracy. W Poznaniu na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa jest ciekawy kierunek studiów podylomowych ,,zarządzanie sprzedażą" : http://www.wsnhid.pl/zarzadzanie-sprzedaza.html - tutaj możesz się z nim zapoznać.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

samba pisze:\Ja skonczyłam prawo i zastanawiam sie nad podyplomówka z tłumaczeń specjalistycznych i przysięgłych takie kierunek jest na Vistuli. Chce podchodzic do egzaminy na tlumacza ale nie mam zupełnie doświadczenia w tym kierunku.
To próbuj, akurat ta szkoła jest taka międzynarodowa, więc do języków jak znalazł. A to chcesz tłumacza z angielskiego pewnie?
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ja też właśnie myślę nad jakąś podyplomówką...
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Też sporo słyszałem o Uczelni Vistula i na pewno sam bym się zainteresował ich studiami podyplomowymi, ale jak na razie muszę trochę kasy zaoszczędzić :) Mimo wszystko super jest ta ich oferta.
maks
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-06-25, 16:32

Post autor: maks »

Nic nie słyszałem o uczelni vistula, ale robiłem studia podyplomowe w ubiegłym roku z logistyki na WSB http://www.wsb.pl/poznan/studenci/studia-podyplomowe. Zajęcia były treściwe, kadra interesująca, a informacje i wiedza były poparte przykładami ludzi, którzy w tej branży siedzą już dłuższy czas. Zainteresowani powinni zapoznać się z ofertą, która jest bardzo bogata, mają tutaj studia od finansów, zarządzanie, marketing, administrację, IT, języki czy HR.
ODPOWIEDZ